דרוש מידע מחפשת ישיבה גדולה ליקר לי מכל

ר.ח.

משתמש חדש
מחפשת לבן שלי ישיבה גדולה
בחור עדין נפש שמור חכם ופיקח אבל לצערי לא "מת"על הלימוד. מחפשת ישיבה עם יחס אישי בחורים איכותיים ממשפחות טובות ושמורות. מוכנה לעבור דירה לטובת ישיבה טובה. מי יכול לעזור בבקשה . לא מסכים לישון בפנימייה
.

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מטפל הרבה בבחורים.- ללא כסף למטרות חסד בלבד.
ישמח לעזור לך.
0527672053 הרב דוד סקלאר

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
מחפשת לבן שלי ישיבה גדולה
בחור עדין נפש שמור חכם ופיקח אבל לצערי לא "מת"על הלימוד. מחפשת ישיבה עם יחס אישי בחורים איכותיים ממשפחות טובות ושמורות. מוכנה לעבור דירה לטובת ישיבה טובה. מי יכול לעזור בבקשה . לא מסכים לישון בפנימייה
.
לאיזה חוג את משתייכת? חסידים/ ספרדים/ ליטאים?

ר.ח.

משתמש חדש
בס"ד

בחור כלל חסידי.
גרים בבני ברק הוא בישיבה כלל חסידית. הצוות שם לא כל כך מדווח לי מה קורה איתו המשגיח כל הזמן אומר לי לא לדאוג אבל אני כן דואגת ומאוד.
תודה על כל בדל מידע.
שוב מדובר בבחור חכם שמור עם מידות טובות וערכי מאוד.

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
בס"ד

בחור כלל חסידי.
גרים בבני ברק הוא בישיבה כלל חסידית. הצוות שם לא כל כך מדווח לי מה קורה איתו
לפני שעושים שינוי- צריך לברר טוב טוב מה באמת מצב הבחור ולא ללכת רק לפי תחושות בטן
כי כל שינוי שחושבים אותו לטוב יכול להיות גם לצד השני...
תשבו על צוות הישיבה חזק, בלי להתבייש!!! - רמים, משגיח, מדריכים וכו' כל מי שיכול לתת לכם מידע...
וגם:
המשגיח כל הזמן אומר לי לא לדאוג אבל אני כן דואגת ומאוד.
לומר למשגיח- אנחנו דואגים כי..., אני רוצה פירוט מדוייק מה קורה עם הבן שלי

תפילות ותפילות ושוב תפילות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה