עזרה מחפשת דחוף מורה לכינור או כנרת מקצועית ומנוסה שיכולה לכוון מיתרים

• פותח הנושא zap
  • פורסם בתאריך

zap

משתמש צעיר
מחפשת דחוף כנרת מקצועית או מורה לכינור מנוסה מאוד, ומבינה בכיוונון מיתרים, שי
התחלתי לפני כמה שבועות ללמוד כינור, ומידי פעם המיתרים יוצאים מכוונון.
המורה מוכנה לטפל בענייני הכינור רק בתוך השיעור, וגם כך גרה רחוק ממני. במצב זה לא אוכל להתאמן - זה עשוי לבלבל את כל ההתמקצעות השמיעתית של קביעת מקום נכון לאצבעות על פי הצליל הרצוי המדויק - כשהמיתר לא מכוון וממילא לא אוכל להתקדם. וחבל לי על כל יום. וגם חוששת לכוונן בעצמי כדי שלא לקרוע חלילה את המיתר. נראה לי שהבעיה רק במיתר מי או לפחות משמעותית בו יותר.
אשמח אם יש פה מישהי שיכולה לעזור בעניין שגרה בזכרון מאיר. בבקשה לכתוב כתובת וטלפון שנוכל לתאם שעה בהקדם. וגם את הסכום שדורשת לתשלום.
תודה רבה!

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
לא מכירה מורים אבל אם זה עוזר לך אפשר לקנות מכוון חשמלי ולכוון לבד בעדינות רבה כשהמיתרים לכיוון חוץ (ולא לכיוון הפנים אם ח"ו זה מתנתק). ככה לומדים.
אפשר לבקש מהמורה שלך ללמד אותך בשיעור הבא איך להשתמש בזה. אי אפשר ללכת כל פעם למשיהו שיכוון כי צריך לכוון הרבה.

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

גרה קרוב
כותבת לך מספר
ותלייקי לי שאמחק
מחקתי בינתים כי ראיתי שאת לא פה
תסמני שאת פה
ואכתוב לך מספר

• תודה
Reactions: zap

שואף לגדולות

משתמש פעיל
מחפשת דחוף כנרת מקצועית או מורה לכינור מנוסה מאוד, ומבינה בכיוונון מיתרים, שי
התחלתי לפני כמה שבועות ללמוד כינור, ומידי פעם המיתרים יוצאים מכוונון.
המורה מוכנה לטפל בענייני הכינור רק בתוך השיעור, וגם כך גרה רחוק ממני. במצב זה לא אוכל להתאמן - זה עשוי לבלבל את כל ההתמקצעות השמיעתית של קביעת מקום נכון לאצבעות על פי הצליל הרצוי המדויק - כשהמיתר לא מכוון וממילא לא אוכל להתקדם. וחבל לי על כל יום. וגם חוששת לכוונן בעצמי כדי שלא לקרוע חלילה את המיתר. נראה לי שהבעיה רק במיתר מי או לפחות משמעותית בו יותר.
אשמח אם יש פה מישהי שיכולה לעזור בעניין שגרה בזכרון מאיר. בבקשה לכתוב כתובת וטלפון שנוכל לתאם שעה בהקדם. וגם את הסכום שדורשת לתשלום.
תודה רבה!​
אם מענין אותך אז אציין שאני גם לומד כינור ולא רוצה לפגוע אבל בהתחלה השינוי בכיוונון לא אמור להיות גדול עד כדי אבחנה בטעויות מינוריות כאלו ואם השיעור הוא פעם בשבוע או משהו כזה שינוי הכיוונון לא אמור להפריע לתלמיד מתחיל תשאלי עוד מורים ומורות אבל כך זה לכאו’ המציאות וכך אני עשיתי מקוה שיבא יום ואשמע את ההבדלים האלו​

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

ממש לא נכון
מי ששמה לב לשינוי
ותנגן על מיתר לא מכוון
זה בהחלט יכול לפגוע ברגישות השמיעה וחבל.

ואני מאמינה שהיא מדברת על מיתרים שממש לא מכוונים שמשתחררים ממש ואי אפשר לנגן
אבל גם אם לא כדאי לכוון ולנגן תמיד מדויק.

שואף לגדולות

משתמש פעיל

בסיעתא דשמיא

ממש לא נכון
מי ששמה לב לשינוי
ותנגן על מיתר לא מכוון
זה בהחלט יכול לפגוע ברגישות השמיעה וחבל.

ואני מאמינה שהיא מדברת על מיתרים שממש לא מכוונים שמשתחררים ממש ואי אפשר לנגן
אבל גם אם לא כדאי לכוון ולנגן תמיד מדויק.
על ההתחלה? בשינויים של שבוע?​

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

תלוי בשמיעה של התלמידה

אם היא מגיעה עם שמיעה טובה
או רקע מוזיקלי
זה יכול מאוד להפריע לה.

שואף לגדולות

משתמש פעיל
היא כתבה שהתחילה לפני כמה שבועות בתקופת ההתחלה צריך לכוין את הכינור די הרבה אבל לא יתכן שתלמיד מתחיל ישתבש בשמיעה בשינויים של שבוע כך אני הבנתי ורציתי לעזור לבן אדם שידע שלא בטוח שצריך להשתגע כל הזמן ללכת לכוין. זה הכל.
כמובן שאם מישהו שגר קרוב רוצה לעזור לה הוא יכול לא אכפת לי. עד כאן.

אלא אם כן המיתרים תלויים על חוט ואז ודאי זה לא טוב​

ח.ש.ב

משתמש חדש
יש את מיכל צאהן
בעלה מתקן כינורות וממש מבין בזה....
לכי אליו הוא יוכל לעזור לך
היא גרה ברחוב חברון 7 בבניברק
הטלפון שלה:0546548919

bnoya

משתמש מקצוען
סליחה שאני אומרת, אבל זה לא נשמע לי בסדר מצד המורה לטפל בנושא רק בזמן השיעור
הבת שלי לומדת כינור וכל פעם שהמיתרים לא מכוונים היא קופצת רגע למורה והיא מסדרת לה את זה.
לא הגיוני שהיא לא תוכל להתאמן עד לשיעור הבא כי המורה לא מוכנה לעזור.
גם ככה השיעורים האלו עולים יקר ממש. אז לפחות שיהיה אפשר להפיק מהם את מירב התועלת

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

לא מאמינה שמורה לא מוכנה לכוון כינור כמה שניות
מוזר ממש

אני נותנת את זה באופן מובן מאליו.

יצחק שמש

משתמש רשום
אני מכוון את הכינור שלי לפי אורגן אך אני מאוד מבולבל, המיתר הראשון סול אני צריך לכוון לפי סול באורגן או לפי פה באורגן? המוכר בחנות כיוון לי את זה לפי פה? אם מישהו יוכל לעזור לי אשמח מאוד. תודה

אני לא מבין בזה
לעצמי אני מכוון בטיונר עם אות c על מספר 400
את המיתרים בסדר (מהגבוה לנמוך) E A D G
כך אמרו לי בקנייה אין לי מושג מה זה האות c וה-400
אבל זה עובד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה