מידע שימושי מחפשת את המס' טל' של חברת שוקולד

• פותח הנושא 3632
  • פורסם בתאריך

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צדקתי זו אותה חברה...

3632

משתמש צעיר
אני נראה לי ימליץ להם לרשום שכדאי לבדוק לפני השימוש....

מם יוד

משתמש פעיל
כנראה שמאז 2015 עדיין לא השתנה משהו.
יש למישהו פרטים של שרות לקוחות?
טלפון?
מייל?

י.ד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
יש להם אתר?
או מייל?

י.ד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
יש כתובת אתר?
לא ראיתי במה ששלחת

י.ד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אוקיי
תודה בכל אופן

ღmaximumღ

משתמש פעיל
אני נראה לי ימליץ להם לרשום שכדאי לבדוק לפני השימוש....
פתחתי כמה אריזות שוקולדים ולא להאמין פשוט בכולם תולעים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
האריזות סגורות לחלוטין אוחסנו במקום קריר ויבש לא ליד הגז או התנור
באותו סלסלה בארון היו עוד כמה חברות שוקולדים כגון של יש ושל עילית והכל שם היה בסדר גמור
כמובן כמו שכתבו למעלה אין טלפון של החברה
מישהו שיכול לעזור בנושא ?
מצורפת הסרטה של המקרה המזעזע

mset

משתמש פעיל
ואני קניתי שוקולד (גרוס ) חלב עם קרם אגוזים (צבע חום)

הבעיה שכשפותחים אין בפנים קרם אגוזים כלל!!!

(בשוקלד הלבן עם קרם אגוזים כן היה קרם...)
ניסיתי להשיג את החברה ואין מענה

יש פיתרון????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה