דרוש מידע מחפשת אוכל מוכן בהכשר עדה"ח / לנדא באזור רמלה לוד אחיסמך

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אשמח למידע, האם ניתן לקנות אוכל מוכן בהכשרים הנ"ל באזור? או חנות שעושה משלוחים לאזור.
לא משנה איזה סוג אוכל, מסעדה, פיצה מאפיה... הכל אפשרי.
תודה!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כנסי לתן ביס או לוולט, תכניסי כתובת ותראי איזה מקומות שולחים לשם.
(לפני חצי שנה מישהי אמרה לי שמצאה חנות פיצה באיזור שם, אבל לא זוכרת פרטים.)

shirelo141

משתמש צעיר
יש בלוד באזור דוד המלך פיצה איטליאנו בהכשר לנדא אם אני לא טועה בגני יער (ליד אחיסמך) יש
פיצה דניאל אני כמעט בטוחה שם גם זה לנדא...מאפיות - יש בגני יער העד''ח (לא זוכרת את השם), באזור הרכבת יש מאפה מן (ליד חב''ד) וחלת הארץ.. זה מה שידוע לי, הרוב זה בית יוסף....

יראת גאולה

משתמש מקצוען
כנסי לתן ביס או לוולט, תכניסי כתובת ותראי איזה מקומות שולחים לשם.
(לפני חצי שנה מישהי אמרה לי שמצאה חנות פיצה באיזור שם, אבל לא זוכרת פרטים.)
המיקום פחות משנה לי... אני עם רכב...
בתן ביס ווולט לא כתוב ההכשר, ככה שלא זה מה שיעזור לי...

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יש בלוד באזור דוד המלך פיצה איטליאנו בהכשר לנדא אם אני לא טועה בגני יער (ליד אחיסמך) יש
פיצה דניאל אני כמעט בטוחה שם גם זה לנדא...מאפיות - יש בגני יער העד''ח (לא זוכרת את השם), באזור הרכבת יש מאפה מן (ליד חב''ד) וחלת הארץ.. זה מה שידוע לי, הרוב זה בית יוסף....
לפי תמונות גוגל, כל מה שכתבת זה מחפוד חח
חלת הארץ לנדא, וזה ממש קרוב למסלול שלנו, תודה רבה!!!!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
המיקום פחות משנה לי... אני עם רכב...
בתן ביס ווולט לא כתוב ההכשר, ככה שלא זה מה שיעזור לי...
בחנויות בירושלים הם לפעמים כותבים את ההכשר בתיאור על המסעדה.
אבל יכול להיות שזה בגלל שזה יותר מתאים לקהל שלהם.

יראת גאולה

משתמש מקצוען

תלללה

משתמש צעיר
יש מאפית שיפון ע"י בום במתחם רמלוד הצופית 40 בכשרות בדץ
פיצה יש ברחוב האילון 12בגני יער פיצה סמילי כשרות שארית וצמוד אליה יש מאפית לחם משנה גם שארית
יש טוסטים ברחוב משה רבינו בכשרות הרב ברוידא וכן פיצה בשבט אשר 3 בכשרות הרב ברוידא (הרב של חניכי באחיסמך)
אוכל מוכן יש רק בסופ"ש

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תכתבו בווייז קניון רמלוד
וזה יביא אתכם למקום.
זה על צומת אחיסמך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה