מחפשים מנהל עם ניסיון הוצאת ספרים

משהק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני שולח הרבה עבודות לארץ ישראל, וקשה לי להיות מעל לכל העבודות, בעז"ה אני מחפש עכשיו מישהו שיש לו נסיון בעריכה והוצאה לאור שישמש כמנהל אחראי שכל העבודות יעשו בזמן וכמו שצריך.
יהיה לו קשר עם מקלידים, מגיהים, כותבים ועורכים. ואולי גם מעצבים מעמדים ומדפיסים.
צריך להבין קצת כיתוב בעצמו כדי שיוכל להחליט מי מוכשר לקבל העבודה.
אני מעדיף שידבר יודיש, ויבין המחברים החסידים ומהלך כתיבתם.

נא לשלוח את הנסיון שלכם אל newjobgrp בגימייל.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני מתאים להכול חוץ מיידיש

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
יש לי מישהו מתאים כמו כפפה למה שאתה צריך, אברך ירושלמי דובר אידיש שעוסק רבות בעריכה, עימוד והוצאת ספרים. הוא הוציא לאור ספרים של כוללים וגם של מחברים, והתעסק עם כל מה שמסביב.

אני חושב שפעם קישרתי ביניכם לעבודה מסוימת, אינני זוכר מה יצא עם זה. אם אתה מעוניין, ורציני בנושא, תוכל ליצור איתי קשר כאן או בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה