דרוש מידע מחלות עור מוצרי חלב

מושית

משתמש מקצוען
זה התחיל קצת לפני שבועות....אולי טעמתי דברים חלביים..אני לא כ"כ זוכרת.
אבל אני כן אוכלת לפעמים וזה לא קרה לי ברמה כזאת אפעם.
שווה בדיקה.
לא חושבת יש מה להילחץ.
אבל במקרים הפחות טובים יש גם מצוקה נשימתית.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה התחיל קצת לפני שבועות....אולי טעמתי דברים חלביים..אני לא כ"כ זוכרת.
אבל אני כן אוכלת לפעמים וזה לא קרה לי ברמה כזאת אפעם.
אולי ה חלבי, אולי לא,
קצת פחות נשמע לי, אבל הכל יכול להיות...
מה שכן, אני הלכתי פעם למישהי שבודקת ע"י תדרים, ונחשבת למישהי ממש מומלצת וכו',
והיא אמרה לי ישר שלפי התדרים רואים שזה בגלל חלבי (לא תגובה בעור)
אבל בסוף זה בכלל לא היה קשור לחלבי אלא וירוס מסוים.
אז אם את בודקת בבקשה תבדקי אצל אלרולוג ולא בתדרים וכל מיני דברים כאלה.

וגם- לפי מה שאני יודעת על אלרגיות, כתמים ונפיחות מסביב העיניים שמגיעים כתגובה אלרגית לא נעלמים סתם אלא אם מביאים פנסטיל או אפיפן.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אולי ה חלבי, אולי לא,
קצת פחות נשמע לי, אבל הכל יכול להיות...
מה שכן, אני הלכתי פעם למישהי שבודקת ע"י תדרים, ונחשבת למישהי ממש מומלצת וכו',
והיא אמרה לי ישר שלפי התדרים רואים שזה בגלל חלבי (לא תגובה בעור)
אבל בסוף זה בכלל לא היה קשור לחלבי אלא וירוס מסוים.
אז אם את בודקת בבקשה תבדקי אצל אלרולוג ולא בתדרים וכל מיני דברים כאלה.

וגם- לפי מה שאני יודעת על אלרגיות, כתמים ונפיחות מסביב העיניים שמגיעים כתגובה אלרגית לא נעלמים סתם אלא אם מביאים פנסטיל או אפיפן.
אין לי ניסיון עם בדיקות בשיטות לא קונבנציונלית.
מניסוי ותהיה הגעתי לכל מיני מאכלים שלא טובים לי / לילדים שלי לבטן או לעור. בעיקר מאכלי חלב.

אבל זו רגישות ולא אלרגיה.
אלרגיה זו תגובה של היסטמינים. ואותה אפשר לבדוק אצל אלרגולוג, והיא עוברת כשמקבלים אנטי היסטמינים.
רגישות לא קשורה לזה. ואני לא מכירה שאפשר לבדוק אותה בשיטות קונבנציונליות, רק על ידי ניסוי ותהיה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי ניסיון עם בדיקות בשיטות לא קונבנציונלית.
מניסוי ותהיה הגעתי לכל מיני מאכלים שלא טובים לי / לילדים שלי לבטן או לעור. בעיקר מאכלי חלב.

אבל זו רגישות ולא אלרגיה.
אלרגיה זו תגובה של היסטמינים. ואותה אפשר לבדוק אצל אלרגולוג, והיא עוברת כשמקבלים אנטי היסטמינים.
רגישות לא קשורה לזה. ואני לא מכירה שאפשר לבדוק אותה בשיטות קונבנציונליות, רק על ידי ניסוי ותהיה.
אני גם לפעמים עושה ניסוי ותהיה על מאכלים, וגם בד"כ מהנסיון שלי אותו מאכל יכול לגרום לי תקופות בחיים לגירוי, וזמנים אחרים לעבור בשלום.
אבל בגלל שזה היה אצל מישהי מקצועית וידועה שבדקנו את הנושא, והבנו ממנה שצריך לעבור שבועיים שלמים בלי מוצרי חלב כדי שנראה שיפור, אז עשר יום רק המתנו בחוסר סבלנות,
ב"ה מישהו אמר לאמא שלי שנראה לה כדאי ללכת לרופא אז הוא ישר שלח אותנו למיון, אבל איבדנו זמן יקר שהוירוס נהיה יותר תוקפני.
לכן אני מתריעה על זה, שאם זה תגובה כזו רצינית כמו שהיא כותבת, (שזה אגב מצוי יותר כ תגובה אלרגנית יותר ולא רגישות) שתבדוק את זה בצורה קונבנציונאלית לפני שהיא מחליטה שזה באמת קשור למוצרי חלב ולא תסתמך על בדיקה בתדרים וכל מיני שיטות כאלה, כי זה יכול להיות גם תגובות לעוד דברים.
(המקרה שהיה לי היה נראה לנו מיידית שזה רגישות למשהו, לא חשבנו אפילו על כיוון של מחלה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה