מחכה לחוות דעתכם: פנו דרך!

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ותודה ל- @מרים יעל האדיבה על שיטת ההצללה שפירסמה, שנוסתה סוף סוף בפעם הראשונה על ידי.

מכסח דשא.jpg
מכסח דשא.jpg

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מדהיםץ
ובקשר לשיטה של @מרים יעל - יש לי שאלה. קודם כל - גם אני התלהבתי מאוד מהשיטה ומהרעיון, אבל - הייתי רוצה לדעת אם אי אפשר להשיג את אותה מטרה על ידי הגדרת המברשת כ- multiplay?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מדהיםץ
ובקשר לשיטה של @מרים יעל - יש לי שאלה. קודם כל - גם אני התלהבתי מאוד מהשיטה ומהרעיון, אבל - הייתי רוצה לדעת אם אי אפשר להשיג את אותה מטרה על ידי הגדרת המברשת כ- multiplay?
אפשר חלק מזה,
אבל הרעיון פה הוא שהוא צובע על כל שטח באופן אוטומטי את הצבע המולטיפליי שלו. כמו כן, הוא לא צובע מחוץ לאזור של השכבה

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכון.
ושוב תודה על השיתוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה