מחיר ניקוד

• פותח הנושא 999
  • פורסם בתאריך

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
המקובל הוא לפי מס' תווים כולל רווחים. יש מתמחרים לפי מלים.

999

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1091301:
המקובל הוא לפי מס' תווים כולל רווחים. יש מתמחרים לפי מלים.

מה מס' התוים אלף? ומה מס' המילים? וכמה כסף לכל אחד מהם?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כשמתמחרים לפי תווים סופרים אותם לפי עשרת אלפים (או עשירית המחיר לפי אלף) ואילו במלים - מחיר למלה. כמה כסף? תלוי במידת האסרטיביות...

999

משתמש מקצוען
ניקוד

נכתב ע"י אפכא מסתברא;1091410:
כשמתמחרים לפי תווים סופרים אותם לפי עשרת אלפים (או עשירית המחיר לפי אלף) ואילו במלים - מחיר למלה. כמה כסף? תלוי במידת האסרטיביות...

בין כמה לכמה?

ולגבי התוכנות ניקוד יש לך מידע?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בין 5-12 ש"ח ל-1000 ס"ד. לגבי תכנות ניקוד - לי יש נקדנית; יש הרבה מה לשפר, אבל מצאתי אותה הכי מתאימה לי לניקוד טקסט תורני, ולאחר תוספות רבות ושינויים שערכתי במילון שלה אני מרוצה למדי.

999

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1091419:
בין 5-12 ש"ח ל-1000 ס"ד. לגבי תכנות ניקוד - לי יש נקדנית; יש הרבה מה לשפר, אבל מצאתי אותה הכי מתאימה לי לניקוד טקסט תורני, ולאחר תוספות רבות ושינויים שערכתי במילון שלה אני מרוצה למדי.

שוב תודה לך. אני יכול להשיג את הנקדנית שלך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה