דרוש מידע מחיר למשתכן עזרה דחופה!!!

נאר אמונה

משתמש חדש
נרשמתי כרגע להגרלה של מחיר למשתכן הגרלת המשך
מישהו יודע אם יכולו על זה שאר המוגבלויות שיש בהגרלות החדשות ? או שזה יהא כמו מחיר למשתכן ממש שלא עושה בעיות?
ועוד שאלה חשובה מאוד מאוד
האתר נתן לי להרשם לכל ההגרלות ולא הגביל אותי לשלוש ערים מישהו יודע למה?
ואח"כ באתר הוא הפך לי את סדר ההגרלות ורשם את ההגרלות שנרשמתי באמצע
האם אפשר לסדר את זה שאת העיר הראשונה שאני אבחר היא תהיה הראשונה ברשימה שלי?
מקווה שכתבתי ברור..............
תודה רבה!! ותזכו למצוות.

לאנגער

משתמש מקצוען
לא לגמרי הבנתי את כל השאלות, אבל ממה שכן הבנתי:
בהגרלות המשך אין הגבלה רק ל3 ערים.
וסדר ההגרלה לא מתחשב כלל בסדר הרישום שלך.

ATZILI

משתמש חדש
ובקיצור:
  1. בהגרלת המשך אין הגבלת 3 ערים.
  2. יש הגרלות בערים כדלהלן: אופקים, חריש, מעלות-תרשיחא, קריית ים, ירושלים, אופקים, טבריה, אלפי מנשה, אלעד וביתר.
  3. מי שאינו בן מקום בערים. אופקים, חריש, מעלות-תרשיחא וקריית ים, אין לו מה להירשם שם, ההגרלות הם לבני מקום בלבד.
  4. בכל השאר אפשר להירשם: ירושלים, אופקים, טבריה, אלפי מנשה, אלעד וביתר.
  5. מתוכם רק טבריה ואלפי מנשה הם גם למשפרי דיור.
  6. סדר ההגרלות ככה"נ, לפי כמות הדירות בהגרלה: ירושלים, אופקים, טבריה, אלפי מנשה, אלעד וביתר.
  7. אם אתה זוכה בעיר מסוים, אתה נופל מכל ההגרלות האחרות, אם כי הרווח גדול בכל הערים, ולכן בכל אופן כדאי להירשם בכל הערים.
  8. משפרי דיור שיזכו בהגרלה, יצטרכו למכור את הדירה הישנה, עד שנה מקבלת המפתח.
  9. הרישום מסתיים ב 03/04/24.
  10. ההגרלות יתקיימו בסביבות 13/04/24.
מתוך הגרלות מחיר למשתכן מעמוד 370 ואילך ע"י @ בית שמשניק היקר וחביריו, ותשו"ח להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה