מידע שימושי מחירי ענבים עד היכן

משה שאחא

משתמש פעיל
נכנסתי אתמול לחנות ושאלתי אותו למחיר הענבים ובלי כל בושה הוא אמר לי 49 ש"ח להיכן הגיעו מכירים אני לא מדבר על מחירי שאר פירות הקיץ אני חושב נכון שקשה לעבור קיץ בלי ענבים ובפרט כשהם עסיסיים ומגרים אבל לכל דבר צריך שיהיה לו גבול ועם כח הציבור שלא יקנה בכאלו מחירים מטורפים אז בעלי החנויות ובפרט הירקנים יקלטו או שהענבים ירקבו אצלם בחנות או שירידו למחיר שפוי (סביבות ה10 ש"ח)
נכון שיש מקומות שהמחיר נע בין 20 - 30 אבל גם זה מחיר הזוי בעליל
וכנ"ל בשאר מחירי פירות הקיץ
וכלל לא מעניין מהו הסיבה להפקעת המחירים
לציבור יש כח ואם הציבור יעמוד על הרגלים ולא יקנה המחירים ירדו

משה שאחא

משתמש פעיל
ה"רעבצען טלי" השתלטה על שוק הענבים, ולוקחת מחירי הזיה....
תחפשו מקומות שמוכרים ענבים מסוג אחר, כמו הענבים הישנים והטובים...
עולה סביבות 15 ש"ח לקילו.
איפה לא ראיתי מחיר כזה
גם זה מחיר גבוה פשוט אחרי ששומעים מחירים הזויים כאלו זה כביכול מכשיר את המחיר הזה

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
ה"רעבצען טלי" השתלטה על שוק הענבים, ולוקחת מחירי הזיה....
תחפשו מקומות שמוכרים ענבים מסוג אחר, כמו הענבים הישנים והטובים...
עולה סביבות 15 ש"ח לקילו.
אצל טלי כל עינב עינב
אם קונים את הזולים יותר מחצי הולך לפח
בסוף העלות זהה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
במשנת יוסף /מכירה שכונתית סלסלה בסביבות 28
בד"כ בהמשך הקיץ המחירים יורדים עוד
כמדומני 24.5
אבל בדרך כלל המחירים כמעט שלא יורדים בכלל בשוק.
כך זכור לי משנה שעברה.

בכל אופן לפעמים יש חנות שכל מוצר בו הוא 100 אחוז איכות. שם קונים כל העשירים. כנראה נכנסתם לכזה חנות בטעות

משה שאחא

משתמש פעיל
כמדומני 24.5
אבל בדרך כלל המחירים כמעט שלא יורדים בכלל בשוק.
כך זכור לי משנה שעברה.

בכל אופן לפעמים יש חנות שכל מוצר בו הוא 100 אחוז איכות. שם קונים כל העשירים. כנראה נכנסתם לכזה חנות בטעות
ממש לא קורים לחנות הזאת קטוף

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הייתי השבוע ביש חסד - 34.90 לקילו

אני משער שהמחירים עלו בגלל שיש פחות יבוא, בעקבות המלחמה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הענבים הישראלים עכשיו רק מתחילים להיות בשיאם ולכן המחירים כנ"ל, אני מאמינה שתוך כמה שבועות ירדו קצת המחירים

משה שאחא

משתמש פעיל
כשאוסם שטראוס וכו' מעלים מחירים בכמה שקלים כל התקשורת קופצת ולפעמים מצליחה למנוע או לדחות אבל פה כולם שותקים ברור לי שאם היה ע"ז רעש תקשורתי וחרם צרכני ענק היינו במקום אחר
בפרט שזה מוצר צריכה בסיסי יותר מכל דבר (חוץ מלחם מוצרי חלב בסיסיים)

Yael Mor

משתמש מקצוען
אתמול באושר עד 27 ש"ח לקילו. קופסא אחת יוצאת 28 ש”ח בערך, ובעונה זה יורד ל20 ש”ח. נחכה לעונה.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה,שידוע לי שענבי טלי יש להם כמה וכמה זנים של ענבים וכל זן מחירו שונה ולפעמים בהפרשים גדולים
חומר קריאה

חביבונת

משתמש מקצוען
תראו מה זה כוחה של פרסומת
ממתי אנחנו יודעים בכלל מאיפה מיובאים הפירות/ ירקות?
יצאו ענבי טלי בקמפיין
והנה כולם פה יודעים לדקלם ש"כל עינב זהב"... ושלענבי טלי המחיר מוצדק...
לא נסחפנו?
יש לכם ענבים טובים תייקרו בעוד כמה שקלים לקילו- אבל כזאת שטיפת מוח ציבורית, הזוי מבחינתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה