דרוש מידע מחירי הצהרונים לפי אשכולות

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
שלום רב
אשמח לשמוע ממישהו שמבין בעניין
כיצד הולכים מחירי הצהרונים באשכולות הגבוהים.
אני גרה בפ"ת שמופיעה השנה באשכול 7
מה זה אומר ראיתי באתר שאין סבסוד לגני ילדים
אז כמה יעלה לי הצהרון?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבנתי שיכול לעלות גם 800 ו 900
בהחלט. צהרון טוב לא מסובסד עולה כך.
לכאורה ברשויות שאין סבסוד של משרד החינוך יש סבסוד של משרד הכלכלה. או שזה הסתיים?
בעבר הגשנו מסמכים וקבלנו דרגה לצהרונים בדומה למשפחתונים ומעונות. ברגע שנכנס הסבסוד של משרד החינוך זה התייתר בישובים מאשכולות נמוכים. אבל כדאי לבדוק באתר של משרד הכלכלה אם זה עדיין קיים בישובים אחרים.
צהרון היה עולה בדרגה נמוכה בסביבות 200 ומשהו שקל.

chaia

משתמש מקצוען
מה זה פרטי?
הצהרון הוא בגן לא?

הגן הוא של רשת הגנים
יש גנים של רשת הגנים שבגלל שאין מספיק ילדים לפתיחת צהרון או בגלל דירוג העיר באשכול פותחים צהרון פרטי בתוך הגן.
אצלנו למשל בגלל שהצהרון של ניצנים עולה 350 ש"ח ואין מספיק הורים שמעוניינים אחת הגננות מפעילה צהרון פרטי בתוך הגן.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כבר קול קורא לצהרונים השנה שמשנה לכם המחיר?
בקצב הזה מי יודע מתי השאלה תהיה רלוונטית...

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
יש גנים של רשת הגנים שבגלל שאין מספיק ילדים לפתיחת צהרון או בגלל דירוג העיר באשכול פותחים צהרון פרטי בתוך הגן.
אצלנו למשל בגלל שהצהרון של ניצנים עולה 350 ש"ח ואין מספיק הורים שמעוניינים אחת הגננות מפעילה צהרון פרטי בתוך הגן.
350 ש"ח אני מוכנה לשלם...

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
בהחלט. צהרון טוב לא מסובסד עולה כך.
לכאורה ברשויות שאין סבסוד של משרד החינוך יש סבסוד של משרד הכלכלה. או שזה הסתיים?
בעבר הגשנו מסמכים וקבלנו דרגה לצהרונים בדומה למשפחתונים ומעונות. ברגע שנכנס הסבסוד של משרד החינוך זה התייתר בישובים מאשכולות נמוכים. אבל כדאי לבדוק באתר של משרד הכלכלה אם זה עדיין קיים בישובים אחרים.
צהרון היה עולה בדרגה נמוכה בסביבות 200 ומשהו שקל.
מצאתי את זה
כל זכות
אבל לא רשום שם מה המחיר איך אני יכולה לדעת?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מצאתי את זה
כל זכות
אבל לא רשום שם מה המחיר איך אני יכולה לדעת?
זה לפי דרגת שכר. (כמה מרויחים לנפש)
קדם כל את יודעת שיש צהרונים מסובסדים מאשכולו 6 ומעלה.
אם חשוב לך מידע מדויק יש לך שם אמצעים ליצירת קשר.
את יכולה גם לחפש טבלאות שכר לשנת תשפ"א (השנה בטח עוד לא יצאו) וזה יתן לך אינדיקציה. בקיצור קצת חפירה באינטרנט תגיעי למידע די קרוב למה שהולך להיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה