דרוש מידע מחיקת הודעות במייל מתאריכים מסויימים

לא מאוחר

משתמש מקצוען
היות שהמייל שלי די מלא, אני רוצה למחוק הודעות כבדות, אבל את מהתקופה האחרונה אני עוד כן רוצה לשמור.
האם יש אפשרות למחוק הודעות מסויימות אבל שהגיעו עד לפני שנה?

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
היות שהמייל שלי די מלא, אני רוצה למחוק הודעות כבדות, אבל את מהתקופה האחרונה אני עוד כן רוצה לשמור.
האם יש אפשרות למחוק הודעות מסויימות אבל שהגיעו עד לפני שנה?
בחיפוש אפשר לבחור תאריכים

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
לחפש בצורה הזו, את הגודל שרוצים ואת טווח התאריכים ובתוצאות החיפוש לסמן הכל בV ולמחוק.
1691491871719.png

שרינקה

משתמש צעיר
יש לי סרטון מוצלח שמראה במדויק שלב אחרי שלב
כדי שלא נצטרך לפתוח מייל חדש / לשלם עבור הגדלת נפח אחסון
פרוג חוסם את הסרטון רוצה לכתוב מייל ואשלח לך

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
במצב כזה הוא ימחוק את ההודעות מהתאריך המסומן ועד לפני שבועיים?
אני לא יודע אם טווח של שבועיים זה אומר שבועיים אחורה או שבועיים קדימה אבל זה לא מוחק אלא 'מחפש' את ההודעות האלו ומתוכם ניתן לבחור מה רוצים למחוק.
בכל אופן תריך לזכור שגם פעולת המחיקה היא הפיכה וניתן לשחזר מהאשפה.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה