רשתות מחובר ללא אינטרנט רק לראוטר מסויים ורק המכשיר שלי

aryy28

משתמש חדש
החלפתי ספק אינטרנט לבזק, הראוטר עשה אתחול מעצמו וקיבל את הנתונים החדשים. מאז, המכשיר שלי מחובר ללא אינטרנט בעוד מכשירים אחרים מחוברים לראוטר הזה באופן תקין. כמו כן, המכשיר שלי מתחבר לרשתות אלחוטיות אחרות בקלות. מה יכולה להיות הבעיה?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
החלפתי ספק אינטרנט לבזק, הראוטר עשה אתחול מעצמו וקיבל את הנתונים החדשים. מאז, המכשיר שלי מחובר ללא אינטרנט בעוד מכשירים אחרים מחוברים לראוטר הזה באופן תקין. כמו כן, המכשיר שלי מתחבר לרשתות אלחוטיות אחרות בקלות. מה יכולה להיות הבעיה?
החלפת לספק מסונן של נטפרי?

aryy28

משתמש חדש
שיאומי mi note 3 . Miui11
העניין הוא שהבעיה אינה במכשיר כי המכשיר מתחבר מצויין לכל מיני רשתות אלחוטיות אחרות. והבעיה היא גם לא בראוטר כי מכשירים אחרים מתחברים אליו מצויין. משהו בחיבור הספציפי בין המכשיר שלי לראוטר הזה לא תקין
איזה דגם המכשיר?
איזה מערכת הפעלה מותקנת על המכשיר? ( ואיזו גרסה )
בדקתם בהגדרות אבטחה?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שיאומי mi note 3 . Miui11
העניין הוא שהבעיה אינה במכשיר כי המכשיר מתחבר מצויין לכל מיני רשתות אלחוטיות אחרות. והבעיה היא גם לא בראוטר כי מכשירים אחרים מתחברים אליו מצויין. משהו בחיבור הספציפי בין המכשיר שלי לראוטר הזה לא תקין
אולי תנסה לאפס במכשיר את כל הרשימת רשתות WU FI או אפילו את החיבור הספיציפי הזה למחוק לו מהזיכרון ואז להתחבר מחדש לפעמים זה יכול לעזור.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
עשיתי שכח רשת, עשיתי כיבוי והדלקה, גם לראוטר גם לטלפון, גורנישט..
תתעלם רגע ממה שהמכשיר כותב.
תכבה נתונים, תתחבר לwifi. עדיין לא נותן לגלוש? או שנותן למרות שכתוב 'ללא אינטרנט'?
אגב, אין לך איזה VPN או DNS פרטי במכשיר? לפעמים (וודאי אצל בזק) הם לא מאפשרים את זה, מטעמי אבטחה.

aryy28

משתמש חדש
לא גולש. אין לי vpn או DNS פרטי זה מוגדר על DHCP
תתעלם רגע ממה שהמכשיר כותב.
תכבה נתונים, תתחבר לwifi. עדיין לא נותן לגלוש? או שנותן למרות שכתוב 'ללא אינטרנט'?
אגב, אין לך איזה VPN או DNS פרטי במכשיר? לפעמים (וודאי אצל בזק) הם לא מאפשרים את זה, מטעמי אבטחה.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
לא גולש. אין לי vpn או DNS פרטי זה מוגדר על DHCP
דיברתי על הפלאפון שלך. אין לו הגדרת DNS פרטית או משהו כזה? תבדוק אם יש בפלאפון עצמו איפוס רשת, ותבדוק מה קורה אחרי האיפוס. שים לב שזה ימחק לך את היסטוריית ססמאות הwifi.

aryy28

משתמש חדש
תותח! איפסתי הגדרות רשת בטלפון, הכל נמחק גם המון סיסמאות שמורות, לא נורא, העיקר מתחבר לי תקין לראוטר. תודה רבה!!
דיברתי על הפלאפון שלך. אין לו הגדרת DNS פרטית או משהו כזה? תבדוק אם יש בפלאפון עצמו איפוס רשת, ותבדוק מה קורה אחרי האיפוס. שים לב שזה ימחק לך את היסטוריית ססמאות הwifi.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה