מחדל האופניים הגדול

אני וביתי

משתמש מקצוען
מי שרוצה שיקום וירכב על אופניים יום יומיים והסביבה כולה תתרגל (מנסיון) אל תחכו שאחרים יכשירו עבורכם את הדרך תכשירו את הדרך לאחרים!

תותח שיווקי

משתמש פעיל
יש לי 2 חברים שהחליטו להיות פורצי דרך ורכשו אופניים, היום אני רואה אותם שוב צועדים רגלי (מבעד לחלון הרכב הממוזג שלי....)

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י חכמופרוג;n4927924:
בברכפלד סימנו שביל אופניים בשד' יחזקאל וחסמו אותו

חסמו אותו כי הוא ברחוב הכי פחות מתאים לרכיבה על אופניים!
בר' יהודה הנשיא או ברשב"י לא היו חוסמים אותו.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י למען דעת;n4928149:
חסמו אותו כי הוא ברחוב הכי פחות מתאים לרכיבה על אופניים!
בר' יהודה הנשיא או ברשב"י לא היו חוסמים אותו.

ידעו מראש שהשביל יחסם. המטרה הייתה לשנות את תוואי הכביש ע"ח מילגה מיוחד לשביל אופניים.

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י chaya3330;n4928057:
תלוי איפה אתה גר. בשכונתי (ירושלים) יש קהילה של כמאה אברכים רובם רוכבים על אופניים פתרון נח מאד, אפילו יש מושב מאחורה לקחת את הילדים ללימודים וכו... מדובר בחוצניקים אולי זה עושה את ההבדל.

זה מה שעושה את ההבדל.
בחו''ל זה מקובל מלכתחילה.
ןגם אופנוע זה מכובד...
ואין שום הבדל בגזע,מעמד, ייחוס ומגזר
כולם שווים לטובה וכולם מגיעים למחוז חפצם ברבע מהזמן.

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שריונה;n4928172:
זה מה שעושה את ההבדל.
בחו''ל זה מקובל מלכתחילה.
ןגם אופנוע זה מכובד...
ואין שום הבדל בגזע,מעמד, ייחוס ומגזר
כולם שווים לטובה וכולם מגיעים למחוז חפצם ברבע מהזמן.

לא נכון בחו"ל אופנוע לא מכובד ממש כמו בארץ
אולי תלוי איזה חו"ל.....

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לא הבנתי?
מה הבעיה?
יש איזה ראש כולל שהודיע שהוא יזרוק אברך שיגיע רכוב על אופנים?

מה מטרת האשכול?!

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעלי (אברך חסידי) על אופניים כשנה וחצי.
בקהילה שלנו יש רבים על אופניים חשמליים.

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י gg;n4928190:
לא נכון בחו"ל אופנוע לא מכובד ממש כמו בארץ
אולי תלוי איזה חו"ל.....

בארץ אופנוע ישר מזכיר לך משלוחן של פיצה
לכן היחס לזה בהתאם..
אצלנו בכל אופן זה מקובל והיחס כלפי האופנועים לא מזלזל בכלל.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפני האופניים תכניס שינעלו בקיץ סנדלים...

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
האמת טיפשי ומגוחך בעיני כל גינוני הכבוד האלה. לא נראה לו מכובד לאישיותו הרמה לנסע באופנים??
במקום להיות עסוקים בלכבד את השני כל אחד עסוק בלכבד את עצמו

ארז מלבנון

משתמש חדש
נכתב ע"י קליגרף B;n4928318:
לפני הסנדלים תכניס שילכו עם תיק ולא עם שקיות

לפני הסנדלים והתיקים תכניס שילכו עם מגפיים בחורף כשכל בני ברק מוצפת 20 ס"מ מים ועוד ועוד ועוד
אבל יש לי 2 מסקנות א. איך שעד עכשיו אופניים לא נכנסו באמת בציבור, הם כנראה כבר לא יכנסו ב. מי שמרגיש שאין לזה שום סיבה שילך על זה! אולי יש אנשים שמרגישים שיש לזה סיבה...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכל עניין חברתי. גם מי שהחליט לרכוש אופניים, הפסיק או בכל אופן מרגיש שמסתכלים עליו בעין עקומה, ומקטלגים אותו.
מציאות עגומה, שהציבור פה בארץ מאוד שופט על פי מראה חיצוני. מבחינה הגיונית מאוד מתמיהה שאנשים מרגישים בנוח ולגיטימי ומכובד לעמוד לעצור טרמפים בכל פינה, למרות שיש אוטובוס מסודר שיגיע עוד 5-10 דקות. ולרכב על אופניים זה ממש חריג.
איך אמרה לי חוצניקית, "בעלי אברך, ולמרות זאת רוכב על אופניים, והולך עם מגפיים בחורף ועם ג'קט בעונת המעבר, אבל אותנו לא שופטים, כי תמיד יסבירו, הם חוצניקים"

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י שריונה;n4928276:
ואת התינוק ישימו בתוך 'קנגרו' [מנשא]

אני שמה. הקטנה בקנגרו והגדולה בעגלה- במקום להסתבך עם טרמפיסט.
אני לא גרה בבני ברק... ולא נראה לי שבבני ברק אני אעז.
למה באמת? מישהו מוכן להסביר?

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
חחחח תנסי פעם אחת ללכת בבני ברק עם קנגרו
ולא תצטרכי שום הסבר.

זכוכית

משתמש פעיל
נכתב ע"י Tperkal;n4928588:
אני שמה. הקטנה בקנגרו והגדולה בעגלה- במקום להסתבך עם טרמפיסט.
אני לא גרה בבני ברק... ולא נראה לי שבבני ברק אני אעז.
למה באמת? מישהו מוכן להסביר?

זה ממש לא פרקטי. בשמש הקופחת תנסי להגן על התינוק מהשמש וגם לסחוב עגלה.
ועוד נקודה, כשחם, ובבני ברק חם מאוד.... אני לא מסוגלת לחשוב על לסחוב איתי מישהו צמוד צמוד...

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באזור שלנו- בעיר רחובות רבים וטובים על אופניים, זה מקובל מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה