התייעצות מזרק של וויגובי- לא עובד, מה עושים?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
זה די פשוט
נכנסים לקישור
לוחצים תחת "קהל הרחב" על "דיווח על תקלה במוצר"
ממלאים את כל הפרטים הנדרשים
תחזור אליך אחות מטעמם
רצוי להכין מזרק רזרווה (שהרי בוואגובי בשונה מסקסנדה יש באריזה המקורית רק 4 מזרקים)

היא תתן לך הנחיות איך לבדוק מה/אם יש תקלה
עד היום תמיד הבעיה הייתה במטופלת ולא בעט או במחט.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
צריך מזרק אחד כמו של סקסנדה שמגיע באריזה של 100 י"ח
במחשבה שנייה:
תשלחי להם תלונה דרך הקישור שנתתי, אולי לא יהיה צורך במזרק נוסף,
אם יהיה צורך שהיא תיתן לך גם פתרון איפה להשיג אותו (שישלחו לך עם שליח הביתה..)

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
עזרת לי מאוד!
שמחתי לשמוע
הם מיד יצרו קשר
שרות הלקוחות שלהם בסטנדרט אחר..
וגילינו שהמחט היתה סתומה/עקומה.
הסיפור הוא כזה:
כאן יש הרבה אנשים שמשמתשים במוצרים/תרופות של נוברטיס
בפעמים הראשות שיצרתי קשר עם השרות היה נשמע לי שהם קצת מתנשאים.. כלאמר:
"זה מוצר של נוברטיס לא יכול להיות תקלה.." ועוד דברים בסגנון , מה שמכונה "הם עפים על עצמם"
במשך הזמן למדנו שתמיד (אבל ממש תמיד) במוצר לא הייתה בעיה, תמיד הבעיה בגורם אחר שלא קשור במוצר עצמו.
איך לא חשבתי ע"ז קודם ??:)
בשביל זה יש אותי ( :

שנה טובה עם המון בריאות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה