עזרה מזרונים על הרצפה... המלצות לחדר שינה

נחמה רובין

ביצועיסטית בנשמה.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני קניתי אצל @חפציבה
אני מרוצה מאד!!!
ממש ממליצה
(אגב, רק רהיט אחד בבית שלי לא קניתי אצלה, וזה הרהיט היחיד שאני לא מרוצה ממנו...)

SEREL

משתמש חדש
רהיטי שוהם (רבי עקיבא 129 ב"ב)
רהיטים מעולים, מצוינים, איכותיים
שירות פצצה, מחירים הכי זולים ואמינים!

עובד זוטר

משתמש פעיל
אנחנו עכשיו קנניו בשוהםמאוד לא מרוצים שמעתי מכמה שלא מרוצים הם לא מספקים את הרהיטים בזמן שהתחייבו וכשסוף סוף זה מגיע זה לא כמו שהזמינו
לפי רוב התגובות בפורום נשמע שאנשים מרוצים מאוד משוהם , אולי כדאי לברר על תקלה נקודתית לפני הודעה כזאת ,
האם אתם לא מרוצים מהרהיטים אולי רק מהאיחור בזמן האספקה ?

ייצ'ק

משתמש מקצוען
ענק המזרונים ברח' הנביאים בירושלים, תבקשו מחיר טוב..025000810
026711800
קנינו שם ואנחנו מאד מרוצים

מאיר530

משתמש פעיל
קנינו ברהיטי טרקלין באחיסמך שירות ומחיר פצצה האספקה מהירה תוך פחות משבוע ממליץ בחום

סובי

משתמש רשום
החנות נקראת טרקלין
נמצאים באחיסמך ומוכרים גם לכל הארץ.
יש כאן בחתימה קישור לקטלוגים וכתובת מייל ליצירת קשר
נשמח לעזור :)
האם כל התמונות שאתם מפרסמים אני מתכוונת לתמונות של חדרי ילדים-זה של ר.א.?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה