דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

genius

משתמש פעיל
ממש לא נכון מותר לעבוד מטעם שני מפלגות
מתוך טופס הרישום של דגל התורה בירושלים:

1707992087507.png

אליעד יוספי

משתמש חדש
מי שעובד הפעם מטעם מפלגה
בחירות הבאות לא יוכל להיות מזכיר?
חוקית מי שעבד בפעמים האחרונות מטעם מפלגה הוא לא יכול להיות מזכיר אבל בתכלס אין שום סנכרון ביניהם וחוץ מזה שאתה חותם שלא עבדת אין להם שום דרך לדעת זאת ואתה יכול לעבוד בתור מזכיר גם אם עבדת במפלגה בבחירות הקודמות

יוסיK

משתמש מקצוען
חוקית מי שעבד בפעמים האחרונות מטעם מפלגה הוא לא יכול להיות מזכיר אבל בתכלס אין שום סנכרון ביניהם וחוץ מזה שאתה חותם שלא עבדת אין להם שום דרך לדעת זאת ואתה יכול לעבוד בתור מזכיר גם אם עבדת במפלגה בבחירות הקודמות
ויש דברים שלא כותבים בפורום ציבורי
לפני כמה שנים שאלו אותי בראיון אם הייתי פעיל של מפלגה בשנים האחרונות, אמרתי להם שעבדתי כיו"ר קלפי מטעם.... אז שאלו אותי נכון שעשית את זה בשביל הכסף ולא כפעיל פוליטי אידיאולוגי? מה אני אמור להגיב בכזה מצב? להכחיש? בקיצור עברו הלאה ונתנו לי להיות מזכיר.

2 3 שגר

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים שאלו אותי בראיון אם הייתי פעיל של מפלגה בשנים האחרונות, אמרתי להם שעבדתי כיו"ר קלפי מטעם.... אז שאלו אותי נכון שעשית את זה בשביל הכסף ולא כפעיל פוליטי אידיאולוגי? מה אני אמור להגיב בכזה מצב? להכחיש? בקיצור עברו הלאה ונתנו לי להיות מזכיר.
יצאת בנס כי אני מכיר מקרים דומים שהמועמדות נפסלה

אנטוריום

משתמש מקצוען
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה