דרוש מידע מזגנים ומסתורי הכביסה

כחול רויאל

משתמש מקצוען
נשמח לחוות דעת מנסיון המלומדים של פרוג, איך למזג דירת 4 חדרים באזורים בהם לא ניתן להוציא מזגנים מחוץ לבנין אלא במסתורי הכביסה,
האם מומלץ 5 מזגנים עיליים,
או VRF,
או מיני מרכזי למטבח ולסלון ולשאר הבית עיליים,
כמו כן נשמח לדעת אם מבחינת צריכת החשמל מזגן מיני מרכזי למטבח ולסלון גורם במישרין או בעקיפין לצריכת חשמל הרבה יותר גדולה מאשר 2 מזגנים עיליים שהם בסה"כ 1/4 3 כ"ס לעומת 1/5 3 כ"ס במיני מרכזי שמופעל בכל פעם {גודל המטבח והסלון יחד הם כ 30 מ"ר בחללים נפרדים}

יוגורט

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו עיליים לחדרים ומיני מרכזי למטבח. מפעילים כמעט ללא הפסקה, החשמל יוצא ממש בסדר, כולל אינדוקציה ומייבש

חמחם

משתמש מקצוען
לגמרי
השכונות החדשות ניראות נורא
מזגנים בכל חור
צינורות של המים מתנדנדים במקרה הטוב, או זולגים על קיר הבנין שנעשה שחור
שלא לדבר על אלה שמנצלים כל מטר ומוציאים את דוד המים החוצה.
כמה מכוער.
כיף לכם שאוכפים את זה
הבנין שלכם יראה הרבה הרבה יותר יפה ונעים לעין
וגם ערך הדירה לא נפגם (אני בחיים לא אקנה דירה בבנין שדודי מים בחוץ)

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגמרי
השכונות החדשות ניראות נורא
מזגנים בכל חור
צינורות של המים מתנדנדים במקרה הטוב, או זולגים על קיר הבנין שנעשה שחור
שלא לדבר על אלה שמנצלים כל מטר ומוציאים את דוד המים החוצה.
כמה מכוער.
כיף לכם שאוכפים את זה
הבנין שלכם יראה הרבה הרבה יותר יפה ונעים לעין
וגם ערך הדירה לא נפגם (אני בחיים לא אקנה דירה בבנין שדודי מים בחוץ)
צודקים בכל מילה
הזוי איך בנינים נראים היום
אצלינו בבנין ליד דלת הכניסה כל האבן ירושלמי התנתק מהקיר בגלל כל המים של המזגנים שמטפטפים שם אם לא גדר ברזל שמחזיק אותם היו נופלים מזמן
גם כל הרצפה שוקעת שם

צריכים להתחיל לאכוף את זה בכל האזורים

מירי בראון

משתמש חדש
השבוע התקנו מזגן VRF, בדירת 4 חדרים שגם שם לא ניתן להוציא מזגנים
אחרי הרבה מאוד ש''ב .
אשמח לעזור לך מה המייל?

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו עשינו מיני מרכזי מטבח סלון, ו3 עיליים לחדרים אבל לא בכל מסתור כביסה יש מקום ל4 מנועים.
לגבי VRF צריך לבדוק חוץ מהעלות הגבוהה של המזגן (מאוד משמעותי), צריך לברר גם את הענין ההלכתי לגבי שבת.

אספמיה

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו מיני מרכזי מטבח סלון, ו3 עיליים לחדרים אבל לא בכל מסתור כביסה יש מקום ל4 מנועים.
לגבי VRF צריך לבדוק חוץ מהעלות הגבוהה של המזגן (מאוד משמעותי), צריך לברר גם את הענין ההלכתי לגבי שבת.
כמה עלה לכם כל המזגנים כולל התקנה זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אין חולק שכשהמנוע במסתור הכול יותר יפה, אבל העלות נהיית מאוד גבוהה בהשוואה למקום שלא צריך את זה,
יש מקום שכל העיר מגעילה אז אני לא צריך להיות הבנין הראשון בעיר שדואג ליופי של העיר בגלל שהוא בנין חדש

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמה עלה לכם כל המזגנים כולל התקנה זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות
אני לא זוכר כעת מדויק משהו באיזור ה20 אלף.
אין חולק שכשהמנוע במסתור הכול יותר יפה, אבל העלות נהיית מאוד גבוהה בהשוואה למקום שלא צריך את זה,
יש מקום שכל העיר מגעילה אז אני לא צריך להיות הבנין הראשון בעיר שדואג ליופי של העיר בגלל שהוא בנין חדש
אל תדאג ליופי של העיר, תדאג ליופי של הבנין שבו אתה גר אם זה בנין חדש אתה לא תשמח שהוא ישאר להראות חדש גם אחרי כמה שנים?

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
סליחה על ההקפצה,
@מירי בראון אשמח ליצור איתך קשר לבירור על מזגנים. אפשר?

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה