דרוש מידע מושבים בלי כלבים, קיים?

ctrlaltdel

משתמש צעיר
רוצים לנסוע קצת לנפוש באחת מהשבתים הקרובים,

בעבר היינו במושבים בר יוחאי ודלתון, ובשתיים מסתובבים כלבים בחוץ, וזה מוציא את החשק של הילדים לצאת מהמתחם הקטן שמקבלים.

האם יש מושבים יפים/מעניינים, שהילדים יכולים לצאת בחוץ ללכת לבד לגינה בלי לפחד מכלבים איימתנים?

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
רוצים לנסוע קצת לנפוש באחת מהשבתים הקרובים,

בעבר היינו במושבים בר יוחאי ודלתון, ובשתיים מסתובבים כלבים בחוץ, וזה מוציא את החשק של הילדים לצאת מהמתחם הקטן שמקבלים.

האם יש מושבים יפים/מעניינים, שהילדים יכולים לצאת בחוץ ללכת לבד לגינה בלי לפחד מכלבים איימתנים?
מושב וכלב זה אמנם לא חרוז כי זה ממש אותה מילה...
קוממיות ואלומה [חזון יחזקאל] לכאורה המקומות היחידים שלא תמצאו כלבים משוטטים.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
גם בקוממיות היו כלבים, כלבי שמירה,אין לי מושג מה קורה היום!

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
באור הגנוז לא זכור לי שראיתי כלבים.

אסתר ר

משתמש פעיל
בקוממיות ובית חלקיה היינו כמה פעמים ואין שום כלב
כנ"ל מירון

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
אולי זו הזדמנות ללמד את הילדים להתחבר לכלבים
כלב בסך הכל חיה טובה, נאמנה ונחמדה
יציר כפיו של הקב"ה
האמת שגם "מקק" הוא יציר כפיו של הקב"ה, ויש הרבה הזדמנויות להתחבר אליו, ובפרט שסה"כ הוא מאוד נחמד....
לא שיש לי בעיה עם כלבים אבל כשיש לי הזדמנויות אעדיף לחבר את הילדים לדברים קצת יותר מועילים.

Yael Mor

משתמש מקצוען
אין עניין להתחבר לכלבים כמו שיש עניין לא לפחד מהם
ואין לי בעיה עם זה אלא רק עם הצרחות של הילדים אח"כ על כל כלבלבון מיניאטורי עם קוקיה שהולך ברחוב...
וסליחה מפותחת האשכול על החריגה מהנושא

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האמת שגם "מקק" הוא יציר כפיו של הקב"ה, ויש הרבה הזדמנויות להתחבר אליו, ובפרט שסה"כ הוא מאוד נחמד....
לא שיש לי בעיה עם כלבים אבל כשיש לי הזדמנויות אעדיף לחבר את הילדים לדברים קצת יותר מועילים.

מקק הוא בעל חיים טפילי ולא מועיל
כלב הוא חיה טובה לרוב, ומאד ידידותי לבני אדם
לא אהבתי את ההשוואה
אבל זכות כל אדם להשוות כרצונו

אורי מלאכי

משתמש פעיל
אולי זו הזדמנות ללמד את הילדים להתחבר לכלבים

אנשים לא מתכוונים ליסוע למושב לכל החיים אלא רק לנופש ולאף אחד לא מתחשק לבזבז חלק מהזמן כדי לחנך את הילדים לא לפחד מכלבים(וגם שאם נגיד את האמת רוב הסיכויים שההורים מפחדים יותר מהילדים)
ולגבי השאלה בהתחלה ביסודות לא ראיתי אפילו כלב אחד

גילול

משתמש מקצוען
מכירה שם צימר או דירה להשכרה ??

054-8430608

יש שם הרבה מיטות ב 3 מפלסים,
אנחנו היינו 3 משפחות קטנות, השתמשנו בקומה אחת בלבד במחיר נמוך יותר.
נהנינו מאד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה