רכבים מורה נהיגה בק"ס

אביאבו

משתמש חדש
מישהו מכיר מורה בשם שמוליק שק במודיעין עילית?
או אם מישהו מכיר מורה אחר שמלמד באזור מודיעין עילית (פשוט להגיע ממודיעין עילית למודיעין בתחבורה ציבורית (פשוט עדיין אין לי רשיון :) )זה בערך כמו ללמוד עוד שיעור....

נערך לאחרונה ב:

אביאבו

משתמש חדש
עדיין... ליסוע כל פעם למעלה משעה הלוך ושוב זה כמויות של זמן ותמיד אפשר ליסוע תוך כדי השיעורים לכיוון מודיעין (במיוחד אם עושים שיעורים כפולים)

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עדיין... ליסוע כל פעם למעלה משעה הלוך ושוב זה כמויות של זמן ותמיד אפשר ליסוע תוך כדי השיעורים לכיוון מודיעין (במיוחד אם עושים שיעורים כפולים)
לא מאמין ששמואל שק מלמד במודיעין עילית מן הסתם הוא מלמד במודיעין
וההגעה ממודיעין עילית למודיעין לא כזו מסובכת
ומה שכתבת שאפשר לנסוע תוך כדי השיעור למודיעין תחשוב על זה שבשיעור של 40 דקות 15 דקות הולכות על הדרך למודיעין...
בקיצור מכל הסיבות שבעולם זה לא רלוונטי

משיבת נפש

משתמש פעיל
מישהו מכיר מורה בשם שמוליק שק במודיעין עילית?
או אם מישהו מכיר מורה אחר שמלמד באזור מודיעין עילית (פשוט להגיע ממודיעין עילית למודיעין בתחבורה ציבורית (פשוט עדיין אין לי רשיון :) )זה בערך כמו ללמוד עוד שיעור....
אני למדתי אצלו
הוא מלמד במודיעין
רק מאחר והוא עצמו גר במודיעין עלית ויש הרבה תלמידים ממודיעין עלית
השיעור מתחיל בעצם מכיכר השבטים שם הוא אוסף את התלמידים
אלא אם כן זה שעות הצהריים שיש עומס משילת למוד"ע שאז הוא לא נכנס

אביאבו

משתמש חדש
והיית מרוצה ממנו? (אפשר גם להתקשר אלי 0534192135 או מייל 4192135 @ gmail.com)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כל דקה של שיעור עולה בממוצע 4-5 ש''ח, תעשה חשבון נראה לי שלקחת מונית יותר זול
אולי ב-5 שיעורים הראשונים אין עניין דווקא באיזורי הטסט, אח''כ זה בזבוז כסף

משיבת נפש

משתמש פעיל
אני אומר לך ממה נהנתי
להמליץ זה כבר תלוי מי אתה ומה הסגנון ששלך
יש סוגי אנשים שכדי להצליח הם צרכים דווקא את המורה שלא עושה הנחות ויושב על הוורד ותופס על כל דבר הכי קטן ולסם ב-28 30 שיעורים
ויש אנשים שהם צריכים את המורה היותר מתחשב ופחות חונק ולסיים בארבעים שיעורים

יוסף בן שאול

משתמש רשום
אני אכתוב מה הסגנון שלי אולי מישהו ידע להתאים לי מורה באזור מ"ע.
אני אדם מאוד עסוק ביום יום, ובנוסף נהנה מהפרעת קצב וריקוד (ADHD), כסך זה לא הנקודה (רשיון על חשבון חברה). אשמח אם יש למישהו ראיון

משיבת נפש

משתמש פעיל
אם כסף זה לא הנקודה
הייתי כן ממליץ לך ללכת לשמואל
לשיעור אחד
ותראה אם זה הסגנון מתאים לך

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני למדתי אצל יהודה כהן, הייתי עושה שיעורים בשש וחצי בבוקר והוא היה אוסף אותי מהבית (כי הייתי ראשונה) ואם היה מישהו ממודיעין עלית אחרי הוא היה גם מחזיר אותי לעיר \צומת חשמונאים תלוי בתלמיד שהיה אחרי, מורה קשוח ממש לא אחד שמעגל פינות, יוצאים ממנו נוהגים טוב ועם ביטחון ותכלס היה שווה לעבור בשקט טסט ראשון (עוד שלוש אנשים בסביבה שלי שלמדו אצלו ועברו טסט ראשון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה