דרוש מידע מורה לתכנות - מתרגלת פרויקטים

Hellow!

משתמש חדש
אני כמה שנות ניסיון בתכנות מחפשת עבודה.
חושבת לעשות הסבה להוראת תכנות/מנחת פרויקטים.
אשמח לשמוע המלצות חוות דעת.
כמה משלמים?
איך מסתכלים על זה בשוק העבודה?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אני כמה שנות ניסיון בתכנות מחפשת עבודה.
חושבת לעשות הסבה להוראת תכנות/מנחת פרויקטים.
אשמח לשמוע המלצות חוות דעת.
כמה משלמים?
איך מסתכלים על זה בשוק העבודה?
יש חיפוש רב בשוק
אמנם מנחת פרויקטים הרבה פחות כי רובן עושות פרקטיקום
אבל להוראה יש ביקוש מטורף
רק תבדקי טוב שאת יודעת את החומר וגם להעביר אותו

יצא לי כבר ללמד בכמה מקומות במקום מורות שידעו מדהים
אבל לא הצליחו להוריד את זה לרמה ולהבנה של הבנות

האם יש לך סבלנות להסביר דברים שאת אפילו לא מבינה שצריך להסביר
ובדיוק על ההסבר הזה נתקים איתך רבע שעה

בשוק העבודה לא רואים את זה כנסיון בד"כ, אבל הרבה פעמים זה מששפשף את הידע שיש לך
בגלל הירידה לרזולויציות נמוכות של הבנה.

מבחינת תשלום, אל תאמיני לאלו שאומרים לך שמקבלים על כל שיעור 350 כי זה ממש לא נכון
האם יש לך תעודת הוראה? יש לך נסיון בתחום?
זה גם מאוד תלוי מקומות, בד"כ מתחיל 100 לשיעור ויכול לעלות עם הנסיון

אבל יש הרבה מקומות שלא מעלים הרבה ויש מקומות שהרבה יותר.
היה לי מקום שברגע שהעליתי את המחיר (לפחות ממה שאני מקבלת בסמינר אחר)
הם עדכנו שחייבים למצוא מישהי יותר זולה ואכן הלכו על מישהי אחרת.

א. בן חיים

משתמש צעיר
ידוע לי שבבית המורה מחפשים.
גב' יעקובוביץ: 0527610503
תבררי אצלה כמה משלמים

1712235714325.png

אילה9

משתמש פעיל
יש לזה הרבה ביקוש, כמובן שגם תלוי במה הניסיון שלך, ואיזה חומרים את מעוניינת ללמד.
בה' ו' מדובר בשכר מרצה, את קובעת את התעריף שלך אבל כמובן שלכל מקום יש את טווח המחירים שהוא מוכן לשלם.
החיסרון בשכר מרצה שהוא ע"פ שעות, כך שכשמתבטל שיעור/חופשים את לא מקבלת משכורת.
לעומת זאת בתיכונים אם יש לך ת. הוראה אמנם השכר השעתי נמוך יותר, אך יש בונוס של גמול הכנה לבגרות, ואת מקבלת שכר קבוע כל השנה גם כשנופלות לך שעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה