מורה [גבר] לפסנתר [מקצועי בלבד] בבני ברק??

לויש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מצטרף לשאלה....
אני אישית חיפשתי בבני ברק ולא מצאתי..... אז התחלתי לפני כחצי שנה אצל מישהו חילוני בפתח תקוה......

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מנחם בריסטובסקי: 0573134600 (פעם התקשרתי והוא ענה, אבל אני לא לוקח אחריות...;))

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
שמעתי מחבר שלומד (חזנות) בבית ספר למוזיקה בפתח תקווה - ובריסטובסקי הוא אחד המורים באחת המגמות - שאם נרשמים ללימודים שם אז בריסטובסקי לוקח מהתלמיד בשיעור פרטי מחיר נמוך בהרבה, כמובן שהבית ספר ג"כ עולה כסף אבל עדיין זה שווה ויש כאלה שעושים את זה בשביל השיעורים הפרטיים שלו, וגם שאפשר ללמוד שם הרבה מושגים מוזיקליים שיכולים לעזור למי שרוצה לנגן בפסנתר לדוג' קריאת תוים, סולמות, ועוד.
יצוין שהבי"ס בשעות אלו הוא רק לחרדים ונראה שאין שם בעיות, אבל כל אחד שיעשה שאלת רב.
אני לא לוקח אחריות על הנכתב כי כל זה רק מהזיכרון.
אם מישהו רוצה פרטים יותר מדויקים שיפנה באישי.

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין עוד המלצות???????????????????????????????
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
אפשר גם סביב בני ברק כגון אלעד פ"ת
תודה

נערך לאחרונה ב:

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לגיל 17+-
ידע די בסיסי סולמות יודע קצת ללוות בפסנתר ועוד
מחפש מורה שילמד את טכניקות וכאלה
תנסה אצל בריסטובסקי הוא הכתובת באם אתה רוצה לגדול כפסנתרן ברמה מסוימת
בכל אופן הוא בן אדם מאד מאד חמד תתקשר אליו אולי הוא יעשה לך מחיר או שימליץ לך על מישהו אחר טוב

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באופן כללי לגמרי - לא כל מי שהוא מנגן פסנתר הוא 'פסנתרן' כמו שלא כל מי שלומד נקרא 'למדן'...

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם לא חשוב לך דווקא מורה דתי, אתה יכול להתקשר ל"עולם הפסנתרים" (אגב, אחת מחנויות פסנתר המעולות שיש) 036969544 ולבקש המלצות. התייעצתי איתם בעבר לגבי מורה לג'אז, הם מתעסקים עם השמות הגדולים ובטח יוכלו להפנות אותך למישהו טוב.

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נזכרתי במורה נוסף.
יונתן ניצן 050-8766050
הוא חרדי (חוזר בתשובה אני חושב) פסנתרן ומוזיקאי בחסד, מורה בקריה האקדמית אונו לפסנתר ולמוזיקה, ולמד אצל מורים ופסנתרנים גדולים (כמו למשל אנדרש שיף - מהפסנתרנים הגדולים בעולם...).
ככל הידוע לי הוא מקבל גם באופן פרטי. גר בתל אביב.
לא למדתי אצלו בפועל, אבל יצא לי לדבר איתו על מוזיקה, שווה לדעתי לנסות. אין לי מושג לגבי המחיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה