מורה בחינוך העצמאי? יש לי שאלה קצת מביכה...

שושני1

משתמש צעיר
טוב, יש לי שאלה מביכה קצת.
כאילו, זה לא נעים לשאול דבר כזה נשים שאני מכירה, אז אנסה את מזלי כאן.
עד עכשיו הייתי מורה של משרה"ח.
ותמיד תהיתי לעצמי כמה מקבלת מורה בחינוך העצמאי ב100% משרה למשל למורה עם נסיון.
כי הציעו לי עבודה בב"י, והאמת, שלא נעים לי לשאול את מי שהציעה לי את השאלה הזו...
אולי מישהי תנדב את את המידע הזה... זה יועיל לי מאוד!

אני בודק

משתמש מקצוען
חינוך העצמאי משלם את אות נאים כמו המדינה.
רק שקשה להגיע בחנוך העצמאי לנתונים שניתן להגיע במשרד החינוך.
ה לא מאשרים ב"כ 100 אחוז משרה.
ברוב בתי הספר אין אופק חדש וכד'.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
חינוך עצמאי לא משויך לאופק חדש והמקסימום הוא בין 5500-6500
בנוסף חינוך עצמאי לא מכיר בתואר אקדמאי
מה שכן על פי ההסכם הקואליציוני החדש אמורים להצטרף לאופק חדש ולעשות השוואת תנאים לחינוך הכללי

לא מוגדרת

משתמש פעיל
חינוך עצמאי לא משויך לאופק חדש והמקסימום הוא בין 5500-6500
בנוסף חינוך עצמאי לא מכיר בתואר אקדמאי
מה שכן על פי ההסכם הקואליציוני החדש אמורים להצטרף לאופק חדש ולעשות השוואת תנאים לחינוך הכללי
לא נכון ! מעל 8000 ובחופשים אפשר להגיע גם ל10000 או12000 אם יש רטרו

תמרהלה

משתמש פעיל
המחשבון הזה מתאים גם למילוי מקום של שלוש חודשים?
בחינוך העצמאי?
וכמה אחוזי משרה נקרא 24 שש?
אין שם אופציה של משכורת שעתית (מילוי מקום).
יש שני סוגים של מ"מ
1. מ"מ יומי שהשכר בו קבוע ולא משתנה
2 מ"מ קבוע שהשכר הוא לפי וותק ודרגה
מ"מ מעל 51 ימי עבודה ( לא ימי לוח ) מוגדר כמ"מ קבוע

מי שהיא מ"מ קבועה יכולה לבדוק את השכר המגיע לה במחשבון

24 ש"ש בכיתות א-ו זה 80% משרה
ובז-ט זה 100% משרה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שורה תחתונה זה לא ככה בחינוך עצמאי וגם מ"מ של שנה שלימה מקבלים מחיר אחיד ללא קשר לדרגה
יש דבר אחר שבין מ"מ לתקן מקבלים עבודה קבועה אבל לא בתקן וזה אולי מה שכתבת אבל לא זה היתה השאלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה