דרוש מידע מוצר שנקנה ללא אחריות שהתקלקל תוך שעה מהרכישה, האם חובה על המוכר להחזיר את הכסף?

blue cat

משתמש פעיל
לא אמרתי שהוא צדיק אבל לפני ששופטים ולוקחים צריך לחשוב קצת בהגיון
וזו הייתה כוונתי מהתחלה
בן אדם שקנה נעל ואחרי שעה חזר כשהיא מפורקת....
אין למוכר במה להצטדק...!!
ואם הוא בא בטענה של אין אחריות... סליחה על הבוטות .... הוא נבל ונוכל!

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
התכוונתי כמובן איך אנשים יראי שמים שזה מגיע לממון לא שמים לב ואז מותר לקחת ???
תחשבו שניה כבעל החנות שמסתבר שלא כל הנעלים הם כאלה או יותר נכון אף אחד שהרי
אף חנות לא יפסיד את כל לקוחותיו בשביל 200 שח
מה שיותר מסתבר שהנעל הזו ספציפית הגיע מהמפעל פגומה לא כך ?
עכשיו בתור בעל החנות הוא יכול להאמין לכל מי שיגיע ויגיד שהנעל פגומה ??
יותר מסתבר לו שזה באשמתכם והפוך אתם לפי הלכה צריכים להביא את הראיה ולא הוא
ולכן זה מפחיד בשביל דיני ממונות חס ושלום יכולים לרדת בגלגול .
ציטטתי אתכם כהגנה לצדקתי...
אני כתבתי בתמיהה כמובן!!!
כנל את.ה

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
בן אדם שקנה נעל ואחרי שעה חזר כשהיא מפורקת....
אין למוכר במה להצטדק...!!
ואם הוא בא בטענה של אין אחריות... סליחה על הבוטות .... הוא נבל ונוכל!
תחשוב שניה . נניח שהמוכר מכר 200 נעלים מהסוג הזה ואף אחד לא התלונן . ואז מגיע אחד ומלונן ומספר לו סיפור הזוי שאחרי שעה הכול התפורר מה יותר מסתבר למוכר שההוא דובר אמת או שהילד שלו פשוט הרס את זה ועכשיו הוא מגיע להתלונן ? מה אתה אומר ? ומה רב יגיד ?

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
לא נשמע לי שאנחנו היחידים שחזרנו, עשה רושם שהמוכר מוכן כבר עם התשובה,
אבל ליתר דיוק הנתונים, לא חזרתי למוכר מיד אחרי שעה, אלא ביום שישי קניתי, והיום התקשרתי אליו ותיארתי לו את מה שקרה, וזה היה התגובה שלו (שאין אחריות והוא לא מחויב)
בעקבות התגובות פה, התקשרתי שוב, ואמרתי לו שלא משנה אם יש או אין אחריות, החוק מחייב אותו להחזיר לי תשלום על מוצר פגום.
אז הוא ענה שאני אבוא והוא יראה בעיניים את הנעל ויראה איך לבוא לקראתי… (מי צריך לבוא פה לקראת מי?)
בכל מקרה, כל עוד שלא הגענו לכלל הסכמה באמת אי אפשר לומר עליו שהוא נוכל וגנב.
מקווה שיחזיר לי והכל יבוא על מקומו בשלום
תודה לכולם!

blue cat

משתמש פעיל
תחשוב שניה . נניח שהמוכר מכר 200 נעלים מהסוג הזה ואף אחד לא התלונן . ואז מגיע אחד ומלונן ומספר לו סיפור הזוי שאחרי שעה הכול התפורר מה יותר מסתבר למוכר שההוא דובר אמת או שהילד שלו פשוט הרס את זה ועכשיו הוא מגיע להתלונן ? מה אתה אומר ? ומה רב יגיד ?
אנחנו בנקודת הנחה שהקונה יודע מה הוא עשה עם הנעל...
המוכר יכול תמיד להיתמם....בתוכו הוא יודע את האמת...

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה אומר שאותו לקוח נדפק ומכרו לו משהו לקוי. כי נעל היא לא נייר שילד יכול להרוס תוך שעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה