עזרה מוצר מעלי אקספרס לא הגיע, פתחתי מחלוקת ועלי החליט שלא מגיע לי החזר

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזמנתי מאלי אקספרס מוצר כלשהו, הוא לא הגיע ותם הזמן של הגנת הקונה, פתחתי מחלוקת אבל אלי אקספרס החליט שהמוצר כן הגיע ואני לא באתי לקחת אותו, ולכן הכריע שלא מגיע לי החזר.
בדואר ישראל לפי מספר המעקב אין שום נתונים על דבר הדואר הזה וכמובן שלא קיבלתי שום מידע אודותיו.
ניסיתי לערער על ההחלטה אבל אין תגובה.
המוכר גם הוא לא עונה לי.
מה עושים??

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
הזמנתי מאלי אקספרס מוצר כלשהו, הוא לא הגיע ותם הזמן של הגנת הקונה, פתחתי מחלוקת אבל אלי אקספרס החליט שהמוצר כן הגיע ואני לא באתי לקחת אותו, ולכן הכריע שלא מגיע לי החזר.
בדואר ישראל לפי מספר המעקב אין שום נתונים על דבר הדואר הזה וכמובן שלא קיבלתי שום מידע אודותיו.
המוכר גם הוא לא עונה לי.
מה עושים??
לבטל את החיוב באשראי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לפעמים לוקח זמן עד שמגיבים על ערעור.
אך אתם חייבים לצרף צילום מסך (באנגלית) של אתרי מעקב (למשל טראק17) שמוכיח שהמוצר חזר לשולח, או אישור מדואר ישראל שלא קיבלתם את המוצר.
אחרת אין סיבה שהפסק ישתנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה