דרוש מידע מוצץ מאלי אקספרס

הודיושקה

משתמש חדש
היי, מישהי הזמינה אולי את המוצץ הזה מאלי אקספרס?
אני רוצה להזמין ומפחדת מבחינת בטיחות?
אשמח לדעת אם מישהי הזמינה ומה חוות דעתה על זה?
צילום מסך 2024-01-14 074551.png

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני הזמנתי, לא דווקא אותו אלא כמה סוגי מוצצים, ופשוט בדקתי שזה חזק ולא ייפלט הפטמה, והרתחתי במים חמים. לא אמור להיות בעיה יותר מזה למיטב ידיעתי

שלמה עמנואל

משתמש חדש
אני הזמנתי אותו בדיוק יהוא מצועצע להחריד....
איכות מזעזעת
לא השתמשתי בו בסוף זה יפה רק לברית או לפדיון הבן

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אני הזמנתי, לא דווקא אותו אלא כמה סוגי מוצצים, ופשוט בדקתי שזה חזק ולא ייפלט הפטמה, והרתחתי במים חמים. לא אמור להיות בעיה יותר מזה למיטב ידיעתי
אתם מבינים בתקנים של מוצרי תינוקות? במיוחד כאלו שנכנסים לפה כמו מוצץ?
אתם יודעים שיכול לקחת 3 שנים לקבל תקן למוצר כזה?
נראה לכם שהמוצרים מאלי הם עם תקן? ולא משנה כמה קשקושים הם כותבים על האריזה, תסמכו עלי שזה לא עבר את התקנים שצריך לעבור בשביל להימכר בארץ.
בטיחות זה לא רק שמושכים עם האצבע לראות שהפטמה לא נתלשת.
זה לבדוק ממה זה עשוי, אתם יודעים כמה פלסטיקים רעילים יש? עם חומרים רעילים שגורמים לשלל בעיות בריאותיות שאין כאן המקום לפרט?
והמבנה של המוצץ, פתחי אוורור לא תקניים, קישוטים קטנים שעלולים ליפול ולהישאף לריאות ח"ו...
אני בכללי נגד קניית מוצרי תינוקות באלי אקספרס. אבל מוצץ שנכנס לפה ונמצא הרבה זמן בפה של הילד, זה כבר ממש מפחיד.

אמיליה

משתמש מקצוען
מצטרפת
כל מוצרי הקוסמטיקה לעור/ משחות רפואיות
וגם מוצרי התינוקות- בעייתי להזמין מאלי אקספרס

ד' תודה!

משתמש צעיר
היי, מישהי הזמינה אולי את המוצץ הזה מאלי אקספרס?
אני רוצה להזמין ומפחדת מבחינת בטיחות?
אשמח לדעת אם מישהי הזמינה ומה חוות דעתה על זה?
צפה בקובץ המצורף 1549781

אני משתשמשת במוצץ מאלי אקפרס(לא זה) כבר שנה וחצי. (לא נקרע ולא נשחק!)
זה המוצץ שהוא הכי אוהב. ולא מצאתי בארץ כ"כ דק כמו מה שהזמנתי (חשוב בשביל השיניים)
כמובן מרתיחים לפני השימוש.
לא יודעת לומר לגבי רעילות הפלסטיק. (למה כוסות וכלי אוכל אחרים לא שמעתי שמפחדים להזמין בגלל פלסטיק רעיל?)
אבל מה שהזמנתי אין עליו קישוטים שיכולים להבלע ח"ו.

סנפירית

משתמש פעיל
אני משתשמשת במוצץ מאלי אקפרס(לא זה) כבר שנה וחצי. (לא נקרע ולא נשחק!)
זה המוצץ שהוא הכי אוהב. ולא מצאתי בארץ כ"כ דק כמו מה שהזמנתי (חשוב בשביל השיניים)
כמובן מרתיחים לפני השימוש.
לא יודעת לומר לגבי רעילות הפלסטיק. (למה כוסות וכלי אוכל אחרים לא שמעתי שמפחדים להזמין בגלל פלסטיק רעיל?)
אבל מה שהזמנתי אין עליו קישוטים שיכולים להבלע ח"ו.
המחזיק דווקא חמוד, חגיגי כזה לשבת.
המוצץ מצועצע נורא לא השתמשתי.

אולי מעניין אותך גם...