חלבי מוצלחות המגנומים - לכאן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

shali

משתמש מקצוען
אני ממליצה על פרווה וזה בסדר גם שוקולד לבן. רק לא צמקאו תקני שוקולד לבן איכותי פרווה זה טעים יותר
אם את רוצה לשדרג שימי בפנים אבקת נוגט יוצא טעים ולא חובה
תודה רבה!!
באמת עזרת לי ממש

חמאת בוטנים הולך?

זוג צעיר

משתמש חדש
אני אשמח אם מישהי יודעת כמה זמן המגנומים מחזיקים בחוץ
אם אני רוצה להביא את זה לשבת
הליכה בחום של בני ברק תגמור אותם?

ללדת אחרת

משתמש פעיל
אני אשמח אם מישהי יודעת כמה זמן המגנומים מחזיקים בחוץ
אם אני רוצה להביא את זה לשבת
הליכה בחום של בני ברק תגמור אותם?
תלוי כמה זמן :) אם יש לך עגלה תכיני תבניות/ בקבוקים של מים קפואים ותשימי בין לבין....
גם נראה לי שבכל מקס סטוק יש מארזי קלקר מתאימים.

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
זה אומר שהחלבי לא שורד נסיעות?
כי גם אני מחפשת לעביר מעיר לעיר וברור שמעדיפה חלבי
אם נוסעים ברכב אז אפשרי כי זו נסיעה קצרה יותר
כן לקחתי בעבר מהמרכז לירושלים מגנומים חלבים
שמתי בקופסא עם קרחונים מסביב שישמר הקור
הגיע בסדר גמור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה