דרוש מידע מוסד לימודים לבחור מתקשה

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מחפש בנרות, ישיבה/מוסד עבור בחור מוכשר מאד, עם בעיות תקשורת, בעיות קשות של קשב וריכוז וילדותיות.
המוסד צריך להיות נועד לסובלים מהרצף ודומיו, ושלא ילמד לימודים גבוהים או הכנה לבגרויות, אם כי אין הימנעות ממוסד המשלב עבודה כזו או אחרת
רצוי מאד מוסד פנימייתי ולא אקסטרני

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שכחתי אכן לציין
הבחור שמור במיוחד, אפילו צדיק
ליטאי
בערך בן 16, על הגבול שבין ישיבה קטנה לישיבה גדולה
כרגע ללא מסגרת

הזורמת

משתמש רשום
המלצה אישית והכרות מקרוב זה על הישיבה המדהימה הזאת.

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
כבר המליצו בעבר על הישיבה הזאת ובהחלט ביררנו רבות ומכל עבר שמענו רק מחמאות ודברים טובים כנראה שזה באמת ישיבה משקיעה באופן נדיר.

א...

משתמש חדש
אני מחפש בנרות, ישיבה/מוסד עבור בחור מוכשר מאד, עם בעיות תקשורת, בעיות קשות של קשב וריכוז וילדותיות.
המוסד צריך להיות נועד לסובלים מהרצף ודומיו, ושלא ילמד לימודים גבוהים או הכנה לבגרויות, אם כי אין הימנעות ממוסד המשלב עבודה כזו או אחרת
עדין רלוונטי??
ואם כן
אז מאיפה הבחור??????

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אתה מחפש ישיבה רגילה אבל כזאת שמקבלת כל מיני?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה