בריאות מונו ומאז בלאגן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מתכנתת 123

משתמש רשום
היה לי מונו לפני 3 חודשים בערך, מאז חזרתי בערך לשיגרה - עבודה, יציאות מהבית הרגשה טובה יחסית, למרות שבבית לא הצלחתי לתפקד יותר מידי אחרי יום עבודה ארוך מחוץ לבית.
חודש אחרי, לא הרגשתי טוב שבוע
ועכשיו אני שוב לא מרגישה טוב כבר שבוע ויש לי חולשה מטורפת מלווה בכאבי ראש וצינון.
הרופאה שלי טענה שהמונו עבר ושעכשיו זה וירוס שצריך לעבור ואין מה לעשות בדיקות דם כי בזמן של וירוס הערכים משקרים.
מה אפשר לעשות עכשיו?
זה יכול להיות שחזרתי לתפקד אבל המונו לא עבר והוא מתפרץ עכשיו שוב?,
או שזה לא קשור לזה וזה משהו אחר?

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
התיאור שלך אופייני מאוד לתקופה שאחרי מונו.
לוקח המון זמן עד שהגוף חוזר לעצמו וכל וירוס קטן משפיע בעוצמה הרבה יותר גבוהה אחרי מונו.
הייתי מציעה לך לעשות בדיקת דם אחרי שהוירוס יעבור,כי אחרי מונו הרבה פעמים ההמוגלובין נמוך
וצריך לקחת ברזל.
בנוסף,
כדאי לך להכנס לחנות טבע ולקנות תוספי תזונה שעוזרים לחיזוק אחרי מונו,
עד כמה שזכור לי, פטריות שיטאקי מאוד עוזרות לחיזוק.
לפני שנים אחד מבני המשפחה שלי חלה במונו קשה ותקופה אחר כך הרגיש בדיוק כמו שאת מתארת , למרות שאני לא מאמינה בדברים טבעיים החלטתי לנסות ,ומאוד עזר לו פטריית שיטאקי, ועוד כמה מוצרים טבעיים שאני כבר לא זוכרת את שמם,
וכן, הוא לקח במשך תקופה ברזל נוזלי של ספטאון , וממש התחזק.

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מכירה מישהי שטסה לבד (עם עוד מישהי, אבל לא משפחתי) לשבועיים אחרי מונו, וחזרה חדשה!
אחרי מונו הגוף צריך התאוששות.

האם עשו בדיקות דם מקיפות? או רק ספירת דם?
מונו עלול לפגוע זמנית בתפקודים שעלולים לגרום לחולשה.

(:keep smiling

משתמש פעיל
אני במצב דומה
כבר למעלה משישה חודשים מהידבקות במונו ועדיין למרות שהשתפר קצת- אני בן אדם אחר.
מה שמעניין, זה שהמונו עדיין חיובי לי בבדיקות דם למחלה פעילה( כבר ארבע פעמים) פלוס מלאחרונה מעט ממש נוגדנים.
בכללי, ניסיתי הכל בערך ולא ממש עזר.
מה שבאמת צריך- זה לנוח לישון לנוח לישון, להקשיב למה שהגוף דורש כי בלי זה, א"א לסיים עם זה
ואז , אמרו לי כאלו שעברו את זה מזמן - זה מלווה אותך לתמיד.
לכן חשוב לנוח ולתת למערכת החיסון להתאפס,
ממליצה לך מאד כן להתעקש לבדוק שוב בדיקות דם, במיוחד אם יש לך cmv , כי זה מסוכן! להיכנס להריון עם cmv חיובי. ( הנגיף השני שעושה מונו, ebv לא בעייתי בהקשר זה)
קריטי לעקוב.
בהצלחה!

'קרכאעיחלך

משתמש רשום
צריך לנוח,
אבל גם לקחת משהו לחיזוק מוקד!!
ואם את מאמינה בגוף - נפש, אז גם טיפול..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה