עזרה מונה החשמל שלי לא מפסיק להסתובב

גמד

משתמש מקצוען
יתכן ויש לכם תקלה במונה
תתקשרו לחברת חשמל.
לפעמים חשבון מנופח זה סה"כ טעות בקריאת המונה
שם אז להתקשר לחברת חשמל לעדכן המצב המדוייק

goaty

משתמש פעיל
אם אני רוצה להחליף לעצמי את מונה החשמל -
יש אפשרות כזו? זה מסובך או שצריך לקרוא לבעל מלאכה?

הדירה שלי לא רשמית בחברת החשמל, כי חסר לי טופס 7.
למעשה אנחנו מתחלקים עם שכנים בחשמל וע"פ המונה מבצעים את הסיכום (ככה קניתי אותה)
עושה רושם שכאן טמון הפתרון לבעיה, יתכן שחלק מהחיווט לא נכון, והדירה של השכנים רוכבת גם עליכם.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
בדקתי היום וגיליתי.. לחצתי על הכפתור של הקיטור במגהץ והמונה זינק!!
אולי בנוסף לנתונים של כמה מזגנים יש, כדי לרשום כמה חולצות של בחורים יש;)
זה לא אומר כלום!
יש צרכנים שמזניקים את המונה לשמים, אבל רק לכמה שניות, זה לא שווה אפילו התייחסות
ברמת החישוב החודשית. לדוגמה, קומקום חשמלי, הוא צרכן של בערך 2KW אבל אם מחברים את
זמני העבודה שלו, מגיעים לכמה שעות בודדות בחודש, קרי כמה שקלים... צריכים לחפש צרכנים שצורכים כמה מאות וואטים אבל 24 שעות ביממה כמו מיני בר וכ'.

elibeli

משתמש מקצוען
זה לא אומר כלום!
יש צרכנים שמזניקים את המונה לשמים, אבל רק לכמה שניות, זה לא שווה אפילו התייחסות
ברמת החישוב החודשית. לדוגמה, קומקום חשמלי, הוא צרכן של בערך 2KW אבל אם מחברים את
זמני העבודה שלו, מגיעים לכמה שעות בודדות בחודש, קרי כמה שקלים... צריכים לחפש צרכנים שצורכים כמה מאות וואטים אבל 24 שעות ביממה כמו מיני בר וכ'.
כן.. אבל אם צריכים לגהץ חולצות לשבוע ל4 בחורים+בעל זה יכול לעבוד כ-שעתיים רצוף.
סתם אם זה מעניין אולי בפעם הבאה אני ישים את המונה הביתי ואז אדע מדויק

פפרר

משתמש מקצוען
לא... אנחנו לא כל כך רציניים, לפחות לא בפרוג.

אבל הפעם באמת חברת חשמל הגזימו,
אין מזגנים כבר חודש פלוס,
אין תנורים כי לא חם,
אין בוילר כי המים חמים על גז,
אז מה יש?
2 מקררים חדשים שכמעט לא לוקחים חשמל
מקפיא אחד
מיני בר אחד
קצת תאורה...
מכונת כביסה - מייבש
מדיח שעובד בעיקר במוצאי שבתות..
מחשבים.
איך מגיעים לכאלה סכומים?

ברור שיש לי
זה באמת נראה כאילו מישהו חי על חשבונך ,החשבונות בתקופה זו אמורים להיות נמוכים משמעותית
היו דברים מעולם שאנשים התחברו לחשמל של השכן
זה קרה לחברתי , הם בדקו ועלו על השכן (הסיפור התרחש בשכונה שאינה שומרת מצוות)
שמעתי על שכונה שאנשים שמו מגנטים וכל מיני טכניקות שגורמות למונה להסתובב לאט , וקבלו חשבונות של 50 ש"ח פלוס מינוס ,חברת חשמל הבינו די מהר שמתחמנים אותם בדקו ומצאו ...
אני מקווה שלא נתתי כאן רעיון למישהו ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה