דרוש מידע מומחים לכאן: אנא המליצו לי על מכשיר הפלאפון הכשר הטוב ביותר.....!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

משה שאחא

משתמש פעיל
קופץ על האשכול
מישהו יודע אם עדיין יש בשוק נוקיה 208 או את הנוקיה חצי טאצ' שהיה פעם ?? לא כשר אורגינל.
אם אתה רוצה לקנות נוקיה 208 רק תזכור שבשנה הקרובה כל הפלאפונים שהם לא דור 4 מאבדים את הקליטה כך שלא יהיה מה לעשות עם המכשיר

לעלוב ב"ש

משתמש רשום
הQ7 ו-4X4 אותו דבר בעיקרון רק שינויים קטנים?
כי יש לאמא שלי 4X4 והיא עשתה שידרוג בעידכונים לאחרונה.
אז Q7 זה השידרוג של 4X4?
כן גם אחרי העדכון של ה 4*4 ה Q7 יותר משודרג
Q7 בטריה טובה יותר מ4*4
כך שאם לוקחים 4*4 לדעתי כדאי בטריה גרמנית.
ספציפית ב Q7 א"א לשתף בבלוטוס,אבל לא יודעת לגבי 4*4 בעניין הנ"ל
אני שמעתי שועדת הרבנים לא מאפשרת בטלפונים כשרים שיתוף דרך הבלוטוס ככה שבשתי הדגמים אין את זה
חשוב לי התזכורות, לוח שנה עם התראות, לוח יהודי (מציל לפעמים), אנשי קשר נורמלי עדיף עם אפשרות לכמות גדולה
פתקים או משהו לרשום דברים לדרך משהו בסגנון, זה שימושי עבורי אפילו מטלות...
באיזה דגם יש את זה?
4X4
Q7
for J 5
בכל הדגמים המתוארים יש את זה

מנדי המקורי

משתמש רשום
אם ה-Q7 הוא של QLIX והוא עשוי מהחומר של קודמיו (קרי Q1 Q3 Q5) מדובר בזבל גרוע! עם כפתורים שנהרסים מהר ומסך שביר מאוד! אין לי מושג לגבי הדגם הספציפי אך הספקתי להיכוות בקודמים כשבפלאפון אחד התנפצו לי 4 מסכים!!! כשעלות החלפה היתה בין 80 ש"ח (בלי אחריות) ל120 ש"ח עם אחריות. יכול להיות שזה שופר בדגם הנוכחי בכל אופן המלצתי לבדוק את הענין
הצלחה בהחלטה קשה זו.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם ה-Q7 הוא של QLIX והוא עשוי מהחומר של קודמיו (קרי Q1 Q3 Q5) מדובר בזבל גרוע! עם כפתורים שנהרסים מהר ומסך שביר מאוד! אין לי מושג לגבי הדגם הספציפי אך הספקתי להיכוות בקודמים כשבפלאפון אחד התנפצו לי 4 מסכים!!! כשעלות החלפה היתה בין 80 ש"ח (בלי אחריות) ל120 ש"ח עם אחריות. יכול להיות שזה שופר בדגם הנוכחי בכל אופן המלצתי לבדוק את הענין
הצלחה בהחלטה קשה זו.
אשמח אם למישהו יש מענה כי ה-4X4 ממש חזק ואצלי חשוב החוזק לא פחות

לעלוב ב"ש

משתמש רשום
הצלחה בהחלטה קשה זו.

אשמח אם למישהו יש מענה כי ה-4X4 ממש חזק ואצלי חשוב החוזק לא פחות
כפי שכבר נכתב לעיל הדגם עבר שידרוג משמעותי
בפרט בפלסטיקה( כפתורים וכו')
בקשר למסך אפשר לקנות מגן מסך במחיר של 10 \20 ש"ח
(מומלץ בכל טלפון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה