דרוש מידע "מודת הסוודרים"

מצב
הנושא נעול.

קוויק

משתמש מקצוען
גם לכן הבנות שבסמינר (גוזרות את חולצות התלבושת) שמות סוודר?
בשיא החום?
תופעה מעניינת לא?
איך לא חם להן?
מה אתן חושבות על זה, אשמח לשמוע.
את יודעת זאת תופעה, או שנתקלת בבת אחת?
כי מענין לא יצא לי לראות
ואם זה מישהי בודדת, הייתי מקדישה מחשבה לגבי דימוי הגוף שלה.

אין שם פנוי- אילת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את יודעת זאת תופעה, או שנתקלת בבת אחת?
כי מענין לא יצא לי לראות
רואים ים של בנות שיוצאות מסמינר, כולם אם סוודרים! חוץ מבודדות!

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
זה לא סוודר, זה עשוי כותנה וממש דק ונעים, כמו חולצת בסיס אבל לא צמוד, אין צורך לרחם.

שיווק דור השנה כבר מכרו רק צווארונים, גם בשיין יש הרבה..
גם פליסה....
זה בירושלים בעיקר-המודה הזו....

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בירושלים זה כבר מככב כמה שנים טובות, אחיניות שלי לא מסוגלות לצאת מהבית עם חולצה גברית בלי סוודר מעל, יש בזה גן פן של צניעות, אבל בערים החמות כמו אשדוד, בני ברק, זה לדעתי ממש עינוי.............

sk1203

משתמש מקצוען
גם לכן הבנות שבסמינר (גוזרות את חולצות התלבושת) שמות סוודר?
בשיא החום?
תופעה מעניינת לא?
איך לא חם להן?
מה אתן חושבות על זה, אשמח לשמוע.
זה לא חם,
זה סריג דקיק/ חולצה קיצית בצבעים מתאימים לסמינר, ששמים מתחתיו צווארון
בדר"כ (לפחות בסביבה שלי) הסוודרים לא רחבים ברמה שמעוררת חששות לגבי העניין הזה

e b p

משתמש מקצוען
חם להם. ואז? למה שבת תרצה להיות שונה מכל החברות?
אני יודעת שהיה סמינר שרצו בתקנון לשים שורה על זה שאסור להכניס את הסוודרים לחצאית/ לשלוף את הצווארון שיוצאים מהסמינר- בסוף ויתרו על זה בגלל שחבל לריב עם בנות על דברים מיותרים(ככה המנהלת שלהם אמרה לי)
זה טוב ללמוד לסבול מגיל קטן על יופי...

sk1203

משתמש מקצוען
אני יודעת שהיה סמינר שרצו בתקנון לשים שורה על זה שאסור להכניס את הסוודרים לחצאית/ לשלוף את הצווארון שיוצאים מהסמינר- בסוף ויתרו על זה בגלל שחבל לריב עם בנות על דברים מיותרים(ככה המנהלת שלהם אמרה לי)
כנ"ל,
זה לא כזה סבל מניסיון אישי

אין שם פנוי- אילת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במילים אחרות: סחף חברתי!
ואם כל החברות הולכות אם דברים שבביתה של בת זאת פחות אוהבים את הרעיון,
כמו ללכת אם חצאית קצרה וכו'... היא גם תלך כי "למה שבת תרצה להיות שונה מכל החברות"??
אני יודעת שהיה סמינר שרצו בתקנון לשים שורה על זה שאסור להכניס את הסוודרים לחצאית/ לשלוף את הצווארון שיוצאים מהסמינר- בסוף ויתרו על זה בגלל שחבל לריב עם בנות על דברים מיותרים
אני מכירה סמינרים שעשו את התקנון הזה...
"חבל לריב אם בנות על דברים מיותרים"
זה מגיע ל: אז למה לריב על ללכת אם תלבושת שילכו איך שבא להם כי למה לריב על זה?
...

sk1203

משתמש מקצוען
אצלנו אמרו שאסור ללבוש צווארון עם סוודר מעליו ככה היה כתוב בתקנון, תכל'ס אם המנהלת לא רואה שהצווארון זז/ עולה/ יוצא/ נשלף היא אומרת שאין לה בעיה עם זה

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
בואי תלבישי את החולצה של כל מיני סמינרים ואז תדברי
הם עושים כוונה את המקום של הקפל בשרוול [איפה שיש את את הכפתור של הסגירה] קשיח ומאוד גדול כדי שלא יקפלו הרבה ואז יתגלה המרפק וזה לא נוח בעליל לסגור ולא מקופל זה חםם והשרוול רחב [צריך שלא יצמד....]
הכפתור מאוד למעלה וזה חונק ועם חולצה אפשר לא לסגור את הכפתור
וחוץ מזה איזה בת סמינר לא רוצה להיראות טוב???? [שלא נדבר על הפחות רזות שחייבות חולצה בפנים וזה משמין רצח]

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה