שיתוף - לביקורת מודה אני

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מחר תקומו בבוקר בעזרת ה', ותאמרו כרגיל, מודה אני לפניך,
המילים הפותחות את הבוקר.
אז קודם לכל תיזכרו בכך שישנתם כל הלילה ללא רעידות אדמה שהקיצו אתכם בבהלה.
ברוך ה' אתם חיים ונושמים רגוע.
המילים הללו טומנות בחובן כל כך הרבה משמעות מעוררת מחשבה, והנה רק רעיון אחד קצרצר על קצה המזלג:
פותחים את היום עם מידת הכרת הטוב - מודה אני, לפני הכל, תודה, תודה על עצם הקיום.
ולאחר מכן ממשיכים עם מידת הרחמים - שהחזרת בי נשמתי בחמלה - ברחמים.
כשאנו מכירים ברחמים, אנו חווים חוויה של רחמים, יש חמלה בעולם, והיא מגיע ממך הבורא ועוטפת אותנו.
ועכשיו למידה השלישית זו מידת האמונה עימה אנחנו הולכים בכל רגע, רבה אמונתך, ההישענות שלנו עליך והאמונה שאתה
תדאג לנו.
אז תתחילו את הבוקר בהרגשה הכי טובה בעולם כי יש מי שהולך איתכם ויש רחמים בעולם, תודה לך מלך חי וקיים על כך.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
פרוש נוסף ל"רבה אמונתך": אנחנו מאמינים שתקיים את מה שהבטחת לנו.
אנו קמים בבוקר והדבר הראשון שאנחנו אומרים הוא שאנחנו מאמינים שתקיים לנו את הבטחתך.
ומהי הבטחתך? שנזכה לרשת את ארץ ישראל.
לכן עכשיו בתקופת בין המצרים כשאנו אבלים ביותר על החורבן חשוב לזכור שהמילים הראשונות
בבוקר הן: אנחנו מאמינים שתקיים הבטחתך, שתבוא לגאול ולהושיע אותנו,
ואפילו שעברו אלף תשע מאות תשעים וארבע שנים מהחורבן
אנחנו עדיין מאמינים שתקיים הבטחתך לבניך, כל בוקר מחדש.
בוקר של קיום הבטחות!
בוקר של אמונה מחדש!
בוקר של ידיעה שנזכה לרשת את ארץ ישראל!
בוקר שנזכה לגאולה!
בוקר של גלות - של גילוי מתוך הסתר!
בוקר של תהליך, של בירור!
בוקר טוב של רבה אמונתך!
תודה לך מלך חי וקים!
וכל זה בשתיים עשרה מילים שנאמרות על הבוקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה