התייעצות מה שמים על פצע במקום יוד?

למח

משתמש פעיל
אני הייתי אומר שאחרי הטיפול הראשוני של המשחה אנטביוטי ... ללכת לעשות בדיקות דם אם הזדהם חס ושלום הדם ..
כי הרי זה כבר די הרבה זמן פתוח ואי אפשר לדעת מה כבר הספיק לחטוף ...[אם יש חום אז מיד לבית חולים או לטרם לפחות].......

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני הייתי אומר שאחרי הטיפול הראשוני של המשחה אנטביוטי ... ללכת לעשות בדיקות דם אם הזדהם חס ושלום הדם ..
כי הרי זה כבר די הרבה זמן פתוח ואי אפשר לדעת מה כבר הספיק לחטוף ...[אם יש חום אז מיד לבית חולים או לטרם לפחות].......
בפצעים שטחיים קל מאד לאמוד את המצב הפצע. אם הוא נסגר יפה, לא נפוח, לא חם למגע, אין שום סיבה להיכנס ללחץ.

משחה אחת מהמבחר שהציעו פה, לכמה ימים, והסיפור מאחוריכם בעזרת ה'. מכות קטנות זה חלק מהחיים.

אאאכהן

משתמש רשום
אני גם הייתי שמה אותה תמיד
עד שקלטתי שיש את המופירוסין - משחה אנטיביוטית. שזה כמות הרבה יותר גדולה באותו מחיר (כמובן לא לעיניים)
מעניין באמת אם יש הבדל
יש גם סינטומיצין לעור בגודל הזה ובריכוז 3% (לעיניים זה 5%)

AVITALLL

משתמש רשום
באופן כללי ממליצה על אלו פירסט של פוראבר שיהיה בכל בית
פשוט פלאים
לכל חתך כויה פצע....
הוא פשוט מעולה!!

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בלת"ק
בפנטן פלוס מאד עוזר!!!! לפצעים פתוחים גם מחטא וגם סוגר את הפצע
3 פעמים ביום
וחשוב להוסיף שגם לא שורף!!
פשוט משחת פלאים
הרבה יותר ידידותית מהפולידין הנוראי

מיכל הולנד

משתמש פעיל
יוד הוא החומר השורף, פולידין זה משחה שמיוצרת ממנו והיא לא שורפת.

הטיפות שמטפטפות מיד אחרי השפשוף וב24 שעות הראשונות נקראות "סרום" זה הנוזל של הגלד (לפני שהתקשה)
למוגלה לוקח זמן להיווצר, כי לוקח לחידקים זמן להתרבות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה