עזרה מה שלא הורג, מחשל!!

יוני שלום

משתמש מקצוען
לא יודע אם זה המקום, אבל לא מצאתי מקום טוב מזה לשתף,
לפני דקות אחדות סיימתי לכתוב, ומעניין אותי מה המבינים בעם אומרים.
ממש אשמח לביקורת

מה שלא הורג מחשל

"אז מה? נרגענו?"

חצי שעה? אולי שעה? שהוא יושב כך בפנים אדישות, כלום לא נוגע לו, בכלל לא אכפת לו, גם הסיפור הזה שמספר הרב'ה של ילדים קטנים, ואיך כולם מקשיבים לו, תינוקים, מבט מצועף, מתמקד באדיקות בפרפר שנח לו על אדן החלון כבר כמה דקות.

אה? אפשר להחזיר אותך למקום בלי שאשמע עליך תלונה כל 2 דקות?

"מה נראה לך? אני עובד אצלך? אני רגוע, אני פשוט לא שם עליך". החליפה של הרבה שעומד לידו מפריעה לו, היא חוסמת את הנוף, אז הוא משנה כיוון.

מוישי קם ממקומו, פונה אל מקומו הקבוע, יד גדולה, מגושמת, בולמת אותו. "אתה מוכן להיות ילד נורמלי? כן או לא?"

המילים חובטות בו, הנה עכשיו כולם מסתכלים עליו, על מוישי הלא נורמלי, המרביץ, שתמיד עצבני,

היד עדיין מונחת על כתיפו שורפת, ולקראתה מתגלגל גוש במעלה הגרון, הוא מנסה לבלוע, חייב מים, אסור לי לבכות כאן, משהו רועד למוישי בחזה, אבל הוא נלחם... מלחמת השרדות, זה הוא מול העולם, מול כולם, כי כולם, כולם, הרב'ה, המנהל, החברים, ואפי' אבא ואמא, כולם נגדו, והוא ינצח,

הוא ינצח את הדמעות שמאיימות לפרוץ בכל רגע, הוא ינצח את הרצון לחזור להיות ילד טוב, הוא ינצח את הדחף לרוץ הביתה ולספר לאמא. הוא יחזור הביתה כמו כל יום, יאכל, ישחק, ואף אחד לא ידע,

אף אחד לא ידע שהוא ילד טוב, ולא שהוא קיבל 100 בגמרא, כי כל הלילה הוא שינן את החומר בע"פ מתחת לשמיכה, הוא ינצח.

ומוישי ילד חזק, הוא ילד טוב, הוא ינצח.

אבל מה שהוא לא יודע, ומה שהרב'ה לא זוכר, זה שמה שלא הורג, מחשל...

בפעם הבאה, זה יהיה הרבה יותר קל.

נערך לאחרונה ב:

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברורה, אולי כדאי קצת יותר.
משהו בסגנון בפעם הבאה יהיה קל יותר להתחצף...

אולי מעניין אותך גם...