מידע שימושי מה שהזוי בתחבורה הציבורית

a jew

משתמש פעיל
נתונים של העירייה ושל המציאות שאני מכירה בשטח.
אני עושה לעצמי חשבון כמה גרים ברחוב אחד ועוד רחוב ועוד רחוב ומגלה שהנתונים נכונים.
אני לא מכיר את אשדוד באופן אישי לכן אני לא מתווכח אבל נשמע מוזר שיש יותר מכפול מהנתונים הרשמיים
[במודעין עילית לפי ויקי יש יותר מ80.000]

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אני לא מכיר את אשדוד באופן אישי לכן אני לא מתווכח אבל נשמע מוזר שיש יותר מכפול מהנתונים הרשמיים
[במודעין עילית לפי ויקי יש יותר מ80.000]
ציטוט מפי ראש העיר:
"לגבי אחוז האוכלוסיה החרדית בעיר, לגביה טענה המדינה כי החרדים מהווים רק 15% מהאוכלוסיה באשדוד, מה שאיפשר להקצות להם יחידות דיור בתוכנית הסכם הגג, לסרי מציג דווקא נתונים גבוהים הרבה יותר. על פי לסרי "25 אחוז מתושבי העיר הם חרדים. הם משלמי מיסים וארנונה. יש להם מתנ"ס משלהם והם שותפים איתנו בעולם הקיימות. מכבדים פה אחד את השני".

HP מעצבת

משתמש מקצוען
בדיוק זה שאני לא יודע מה הסיבה זה לא משנה את המציאות
המציאות שהפריצות והתערובת גרוע יותר מבאוטובוסים
חד וחלק
גם פריצות ותערובת יש באוטובוסים.
אתה מנסה לחפש סיבות למה לא, הבעיה שאין.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
25 אחוז מ225 אלף הם פחות מ60 60<80
עשו ספירה בעיתון החרדי האשדודי,
וגילו ש
רק ברובע שבו אני גרה גרים יותר מ-25,000 חרדים בלע"הר.
ויש כמה רובעים חרדיים. ועוד לא דיברנו על הרובעים המתחרדים.

נעשה תרגיל פשוט: באשדוד מתגוררים נכון לשנת 2022 226,750 תושבים.
226,000-86%=31,745. נשארנו עם 6,000 חרדים שלא מתגוררים ברובע שלי לפי הטבלה שהבאת.
מכאן אני מוכיחה שהנתונים בטבלה לא נכונים בעליל.

ברובעים החרדיים האחרים מתגוררים הרבה יותר מ-6,000 תושבים. הרבה יותר.
ושוב, לא הזכרנו את הרובעים המתחרדים בקצב מסחרר (באמת מסחרר).

בונה אתרים

משתמש פעיל
@loving music
@a jew
אין צורך לצחוק.
זאת המציאות.
Screenshot_20220717-010138_OneDrive.jpg
יש ליטאים שחיים בהכחשה מסוימת,
הם בטוחים שכל מי שלא גר בבני ברק גר במודיעין עילית,
תסתכלו כמה גרים בבית שמש או באשדוד שאין שם כמעט ליטאים,
ליטאי שינחת בלב רובע ה ז' באשדוד לא יבין איך צנחה מהשמים עיר חרדית חדשה שהוא לא היה מודע אליה

נערך לאחרונה ב:

בונה אתרים

משתמש פעיל
יש ליטאים שחיים בבועה מסוימת,
הם בטוחים שכל מי שלא גר בבני ברק גר במודיעין עילית,
תסתכלו כמה גרים בבית שמש או באשדוד שאין שם כמעט ליטאים,
ליטאי שינחת בלב רובע ה ז' באשדוד לא יבין איך צנחה מהשמים עיר חרדית חדשה שהוא לא היה מודע אליה
אחת סימפטומים זה להסביר למה בית שמש עדיפה על מודיעין עילית,
כל כך קשה לקבל את זה שבית שמש עתידה להפוך לעיר החרדית השנייה בגודלה ואפילו ליותר גדולה מבני ברק????

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@HP מעצבת על המציאות א"א לחלוק, ברכבת הקלה הפריצות פי אלף גרועה מהאוטובוסים
לכאורה בגלל שכלל האוכלוסיה נוסעת איתה ולא רק חרדים
אבל זה המצב ואני אומר את זה כירושלמי שמשתדל לנסוע באוטובוסים ולמעט שימוש ברכבת
בנוסף יש את הבעיה של הצפיפות בקו אוטובוס חילוני הרבה יותר מרווח מהרכבת כך שניתן למצוא פינה נקייה באוטובוס ברכבת בשעות העמוסות אין סיכוי

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למה לקחת כל דבר לויכוח...
התכוונתי מבחינת הפעילות-תדירות ואמינות וכדו'
בעיקרון יש כל הזמן רכבות וזה די אמין, לדעתי צריך לתגבר יותר כי בשעות העמוסות בקושי יש מקום לעמוד ברכבת

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כוונתי שאני באמת לא יודע איך זה ההיגיון אומר שאם תמיר זה צפוף אז מסתבר שבמקרים קיצוניים הרכב עד כדי כך עמוסה שאין כבר אפשרות להעלות עוד נוסעים אבל תכל'ס עוד לא ראיתי שזה קורה
אכן פלא
עריכה:
הפלא השביעי....
טעיתי הכוונה הייתה הפלא התשיעי (אחרי ריבית דריבית)

sk1203

משתמש מקצוען
מצד שני אני לא זוכר פעם שהגיעה רכבת ולא היה מקום ברמה שנשארתי בחוץ
גם אני לא,
אבל אני כן זוכרת שעליתי פעם בהר הרצל, התיישבתי, וביפו הרכבת התמלאה ברמה שנפלו עלי אנשים.
בדיוק זה שאני לא יודע מה הסיבה זה לא משנה את המציאות
המציאות שהפריצות והתערובת גרוע יותר מבאוטובוסים
חד וחלק
כנראה שאתה נוסע באוטובוסים רק בתוך מאה שערים...
מניסיון, כל כלי תחבורה שעולים עליו אנשים פרוצים יש בו פריצות, ולא משנה אם זו הרכבת הכלה, קו 160 בבני ברק (תל אביב-גבעת שמואל), או כל כלי תחבורה אחר.
גם אם אני אסע ברכב פרטי, אם אני אעלה טרמפיסטים פרוצים תהיה בו פריצות, ההבדל היחיד הוא שבתחב"צ אין לי שליטה על האנשים שעולים.
כך במציאות לא התעמקתי כי אני עושה ככול יכולתי להמנע אולי הצפיפות אולי צורת הישיבה אולי בגלל שמשמש את כלל האוכלוסיות משא"כ באוטובוס שלרוב משמש יותר שכונות מסוימות אז הקווים באזורים החרדים מטבע הדברים יותר צנועים מה שבטוח שהמציאות נוראה ביותר
כאחת שנוסעת כל יום באוטובוס פנימי (בעיר חרדית), הצפיפות הרבה יותר גרועה מברכבת הקלה או מכל רכבת אחרת, צפיפות מזעזעת ברמה שהנהג לא מצליח לפתוח/לסגור את הדלת, וכמובן שברמת צפיפות כזאת אין אפשרות להפריד בין בנים לבנות והתוצאה היא שכולם נדחסים בגוש אחד, ברמה שרק מחיצה של דיקט/זכוכית/וואטאבר יכולים לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה