דרוש מידע מה קרה לבנק מזרחי טפחות?

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לאומי לא עובד
קודם עבד לאומי, כעת נפל שוב. פועלים עדיין פעיל.

שאלה: איך הבנקים יתנהלו בעניין מול הלקוחות. ירד לי צק במזרחי ואני רוצה להעביר מחשבון אחר במזרחי ולא יכול. יחזירו את הצק?

או שאולי בגלל התקלה הצק לא ירד בכלל? ידוע באיזה שעה התחיל התקלה?

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
המערכות שנפגעו הן מערכות שמשתמשות בשרתים מבוססי וינדוס ובשירות הענן של מיקרוסופט (אז'ור).
בעקבות עדכון תוכנה של חברת הסייבר CrowdStrike מערכת ההפעלה של וינדוס קרסה והמחשבים מתאתחלים כל הזמן. התקלה היא גלובלית והיא פגעה בשדות תעופה, בנקים וגם במוקד החירום הלאומי של ארה"ב 911.

לפני זמן קצר מייקרוסופט הוציאה הודעה לפיה היא טיפלה בתקלה, אך החברות שמשתמשות בשירותיה עדיין מדווחות על "מסך המוות הכחול" שמופיע על מסכי מחשביהן.

מערכות שעובדות על שרתים מבוססי יוניקס - לא נפגעו.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אמר לי בנקאי
קודם עבד לאומי, כעת נפל שוב. פועלים עדיין פעיל.

שאלה: איך הבנקים יתנהלו בעניין מול הלקוחות. ירד לי צק במזרחי ואני רוצה להעביר מחשבון אחר במזרחי ולא יכול. יחזירו את הצק?

או שאולי בגלל התקלה הצק לא ירד בכלל? ידוע באיזה שעה התחיל התקלה?
שלא יחזירו כלום בגלל התקלה

פעם היה איש

משתמש פעיל
1721381762659.png

מקור (גיקטיים)

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
דיווחים ראשוניים. בארץ וברחבי העולם בו זמנית: נפילה של מערכות מחשב של גופים גדולים בנק מזרחי | אותנטיצ'אט

דיווחים על תקלת מחשבים התקבלו גם מבנק הפועלים, בנק לאומי ודיסקונט.מזרחי | אותנטיצ'אט

מתקפת סייבר על הבנקים | אותנטיצ'אט
יש!!!!!!!!!!!!!!!!
מקווה שתימחק לי המתשכנתא...

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש בעיה --הייתי צריך על הבוקר לעשות כמה העברות כספים -- ואי אפשר -- מה זה מעצבן
מילא אם התקלה היתה מוחקת לי את המשכנתא -- אבל את זה לא פירגנו

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פורסם שזו היתה תקלה בעדכון גירסה של אנטי וירוס, שפגע בשרתים של ווינדוס, בין השאר.

אני משתמש

משתמש פעיל
יד 2 נותן לי כל הזמן את זה ולא מאשר לי, קשור?

קבצים מצורפים

• _chrome_screenshot_19 ביולי 2024 14_58_12 GMT+03_00_.png
    _chrome_screenshot_19 ביולי 2024 14_58_12 GMT+03_00_.png
    KB 64.3 · צפיות: 13

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה