דרוש מידע מה קונים לאירוסין של חברה?

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אנחנו עשינו שאצל הבת הראשונה כולם נתנו 10 שקל יצא לנו 370 שקל.
ואז כל אחת שהתארסה הבת שהיתארסה אחת לפניה הייתה צריכה להוציא את הסכום הזה ולקנות מתנה לכלה מכל הכיתה.
לרוב שאלו את הכלה מה היא רוצה.
אני למשל רציתי את הכסף וקניתי לעצמי עם זה משהו יפה לבית.
וחוץ מזה תמיד היה קבוצה של בנות שהיו חברות טובות של הכלה שקנו גם משהו לא מדי יקר.
יותר לתשומת לב.
רעיון.
אבל 370 שקל זה קצת הרבה...לטעמי.

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
אני צריכה רעיונות למתנות לאירוסין של חברה.
מה להביא?
מתנה, עוגות מעוצבות? כסף?
עדיף שכל הכיתה תביא מתנה אחת או שנתחלק לקבוצות של 4\5 בנות????
בלת"ק
עדיף שכל הכיתה תביא יחד (ככה המתנה יכולה להיות בסכום גבוה יותר)
לעניות דעתי יש לשאול א הכלה מה חסר לה, כמובן בטווח מחירים הגיוני, יכול להיות : מיחם/פלטה/קומקום חשמלי וכו'
המון מזל טוב!!!

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נראה לי הכי הגיוני אם זה אפשרי לקנות מכל הכיתה, אבל אם לא, תעשו כל כמה בנות מתנה קטנה, 100 ש"ח או משהו כזה... זה גם מכובד וגם לא יותר מידי.

גמ"ח רק בס"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הכל לכלולות.jpg

מיכל מיכלי

משתמש רשום
לנו הייתה בכיתה בת אחת יוזמתית שעשתה רשימה של כל הכיתה והיתה מתזכרת את הבת שאחרי אותה מאורסת שתקנה מתנה (מזוודה בשווי 200 ש"ח)
אנחנו כבר שלוש שנים אחרי הסמינר ועדיין היא ממשיכה במקצוע.. וכולן מרוצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה