דרוש מידע מה קונים לאירוסין של חברה?

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לדעתי הכי יפה זה לעשות קבוצות של כמה בנות ולקנות דברים לבית...
השאלה אם זה באולם רציני, כי אז יכול להיות שיביאו גם כסף...
למרות שאצל חברות מקובל יותר להביא מתנות.
לגבי עוגות אם זה באולם כנ"ל ;) אז אי אפשר להכין עוגות ככה שזה תלוי מאוד בנתונים שיש לכן.

מזל טוב!

B383

משתמש פעיל
לא כדאי להתחיל עם כל הבלגן הזה.
אני הייתי ממליצה שהחברה הכי טובה תקנה מתנה כרצונה (אם בנות נוספות מרגישות צורך אז שיקנו!)
ולאירוסין אפשר לעצב את הבר עם עוגות שהכיתה עשתה.
אני אישית לא שמעתי וגם לא ראיתי אירוסין שכל החברות בכיתה הביאו מתנה זה נשמע הזוי כי לדוגמא יש 50 בנות, זה לא מציאותי לקנות לכולם.
לשיקולך....

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני הייתי ממליצה שהחברה הכי טובה תקנה מתנה כרצונה (אם בנות נוספות מרגישות צורך אז שיקנו!)
אני אישית לא שמעתי וגם לא ראיתי אירוסין שכל החברות בכיתה הביאו מתנה זה נשמע הזוי כי לדוגמא יש 50 בנות, זה לא מציאותי לקנות לכולם.
לשיקולך....
קחי בחשבון שאם זה באולם אין אפשרות להכניס עוגות @דודונוש? זה באולם? ;)

דודונוש

משתמש מקצוען
כן. באולם.
לשיקולך....
אבל זה לא פדיחה לבוא בלי להביא כלום?

B383

משתמש פעיל
כן. באולם.

אבל זה לא פדיחה לבוא בלי להביא כלום?
נראלי שאתם פשוט צעירות לא בקטע רע ,כן?? כי אין סיכוי בעולם שתעשו ככה לכל הכיתה מה שאנחנו עשינו בבת הראשונה היה שהחברות הממש טובות הביאו מתנה ושאר הכיתה (בערך חצי מהבנות) הכינו עוגות (שתיים הכינו עוגות שלא אוכלים אלא עוגות בר ועוד בנות הכינו כל מיני עוגות מעניינות, גם ג'לי מאוד יפה) והחברה הטובה עיצבה את הבר!
וזה ממש לא פאדיחה לבוא בלי כלום הכל טוב.
רק תדאגו שכן יהיה בר יפה.
כי אם זה באולם יש משגיחי כשרות שלא נותנים להכניס
מהההההההה???
אולי את מתכוונת מסעדה??
כי לאולם (שמשכירים) אין משגיח כשרות!!

מביטה

משתמש פעיל
בטח שיש
באולם עם מטבח שמכין את האוכל בעצמו חייב להיות משגיח כשרות והתפקיד שלו לבדוק שלא מכניסים אוכל שהוא לא ראה איך הכינו אותו
לא גזענית, אבל אצל אשכנזים אירוסין זה אירוסין, חתונה זה חתונה, אשכנזים מתארסים באולמות פשוטים, של בית כנת וכאלה שמביאים איזה קיטרינג פשוט, פשוט כדי שיהיה מה לאכול.
ספרדים לוקחים כנראה אולמות יקרים יותר עם קייטרינג מטעם המקום ואז כפי הנראה יש את האיסור הנ"ל.
וכן תדאגו שיהיה בר מרשים וטעים, ואין בעיה להגיע בלי כלום ורק עם חיוך ענק ענק ומזל טוב שמח.

אפרת טל

משתמש חדש
אני צריכה רעיונות למתנות לאירוסין של חברה.
מה להביא?
מתנה, עוגות מעוצבות? כסף?
עדיף שכל הכיתה תביא מתנה אחת או שנתחלק לקבוצות של 4\5 בנות????
אני עשיתי עם 4 החברות הטובות כל אחת נתנה באזור 30 ש"ח וקנינו לה מערכת שמע והיא ממש שמחה במקום חודש לפני החתונה לעשות איזה לוח ספירת הגומר וזה גם מאד שימושי!
וכמובן שלבר כל אחת תרמה בשמחה והכינה איזה עוגה או כוסיות יפות וארגנו לה בר מושלם!
בהצלחה ורק בשמחות

מסלול מחדש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לכל השואלות:
זה אירוסין ראשוןןןןןן
לכן אני שואלת כאן.....
וזה באולם רציני, של אירועים לכן המשגיחי כשרות לא מסכימים להכניס דברי מאכל לאולם....
אז נחסכה לכן מלא עבודה. עוד תדעו להודות על זה אחרי עבודה מטורפת לבארים של חברות אחרות...

וזה לא פדיחה לא להביא כלום. ממש לא
אם את חברה ממש ממש קרובה את יכולה להביא מתנה, וגם זה לא חובה
לדעתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה