דרוש מידע מה צריך לדעת כשמבשלים בסירים חד פעמיים?

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
רוצה לבשל לשבת בח"פ
מרק, צ'ולנט, אולי גם דגים
פעם ניסיתי לבשל צ'ולנט בח"פ והיה טעם לוואי + נשאר הרבה מים
האם יש לכם איזה טיפ לבישול עם סיר מאלומיניום?
(יש לציין שמבשלת פסחי כבר, ללא גריסים וכו' במטבח של פסח)
תודה

נערך לאחרונה ב:

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
רק מציינת שכתוב על זה לא להניח על אש גלויה.
מתאים רק לכיריים חשמליות.
(או שתעשי כמוני, מבשלת בסיר רגיל, ומעבירה לפני שבת, כך לפחות לא יהיה סיר במוצ"ש).

נחמי3

משתמש מקצוען
רוצה לבשל לשבת בח"פ
מרק, צ'ולנט, אולי גם דגים
פעם ניסיתי לבשל צ'ולנט בח"פ והיה טעם לוואי + נשאר הרבה מים
האם יש לכם איזה טיפ לבישול עם סיר מאלומיניום?
(יש לציין שמבשלת פסחי כבר, ללא גריסים וכו' במטבח של פסח)
תודה
סכנת נפשות אסור לבשל בהם רק לחמם על פלטה
הצעה שלי תלכלכי סיר אחד בשרי, גמרת מרק תעברי לסיר חד פעמי, תתחילי באותו סיר עוף וכן הלאה לפני שבת כבר תשטפי את הסיר הבודד

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
הבעיה היא שרציתי לבשל לשבת עם דברים שאני לא משתמשת בפסח - כמו תבלינים (פפריקה), ירקות (קישוא ופטרוזיליה למרק) ואין לי אפשרות לבשל את הדברים האלו בסיר של פסח.
נצטרך לחשוב מה לעשות...
תודה :)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני שאת מעבירה לשם את האוכל תרפדי את הסיר עם נייר אפיה, ככה יהיה לך פחות טעם לוואי, ואם את משאירה סיר על הפלטה כל הלילה, ממליצה שיהיה סיר כפול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה היא שרציתי לבשל לשבת עם דברים שאני לא משתמשת בפסח - כמו תבלינים (פפריקה), ירקות (קישוא ופטרוזיליה למרק) ואין לי אפשרות לבשל את הדברים האלו בסיר של פסח.
נצטרך לחשוב מה לעשות...
הייתי מתחילה את הבישול בסיר, מעבירה לסיר החד"פ מתבלת ושמה על הפלטה שיגמור את הבישול.

נחמי3

משתמש מקצוען
נצטרך לחשוב מה לעשות...
את הירקות והתבלינים תוסיפי בחד פעמי
אבל את הבישול הכבד אין אפשרות להתחיל בחד פעמי

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
הייתי מתחילה את הבישול בסיר, מעבירה לסיר החד"פ מתבלת ושמה על הפלטה שיגמור את הבישול.
צודקת, רק רשמתי שאני מעדיפה לא בסירים של פסח כי רוצה להשתמש בתבלינים וכו' שלא משתמשת בפסח.
אולי אוותר על התבלינים וזהו.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת, רק רשמתי שאני מעדיפה לא בסירים של פסח כי רוצה להשתמש בתבלינים וכו' שלא משתמשת בפסח.
אולי אוותר על התבלינים וזהו.
גם בסיר החד"פ את לא רוצה לשים את התבלינים??

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

saralulu

משתמש מקצוען
אצל ההורים שלי כשמכינים טשולנט לפסח זה יוצא ממש טעים אפילו שזה בלי קטניות וקישקע, וזה ממש נחמד לגוון, יוצא בשר רך ותפוחי אדמה ברוטב טעים ונפלא :)
בסיר של פסח כמובן!

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אצל ההורים שלי כשמכינים טשולנט לפסח זה יוצא ממש טעים אפילו שזה בלי קטניות וקישקע, וזה ממש נחמד לגוון, יוצא בשר רך ותפוחי אדמה ברוטב טעים ונפלא :)
בסיר של פסח כמובן!
מה הם שמים?
אין לי שום דבר להוסיף לצ'ולנט חוץ מהמון בצל מטוגן, בקר, תפו"א ומלח.

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה