כללי (מה עם ברוכה הבאה ושטיח אדום? אני חדשה!!) העלתי תמונות שצלמתי-נעים להכיר

• פותח הנושא esf
  • פורסם בתאריך

esf

משתמש רשום
תמונות שצלמתי - קבלו אותי בברכה - אני חדשה פה אם לא שמתם לבכם לכך

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 748.3 · צפיות: 12
  • 2.jpg
    KB 53.4 · צפיות: 13
  • 3.jpg
    KB 60 · צפיות: 12
  • 4.jpg
    KB 61.2 · צפיות: 11
  • 5.jpg
    KB 49.3 · צפיות: 12
  • 6.jpg
    KB 42.8 · צפיות: 13
  • 7.jpg
    KB 34.4 · צפיות: 14
  • 8.jpg
    KB 92.3 · צפיות: 11
  • 9.jpg
    KB 84.1 · צפיות: 11

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ברוכה הבאה, קבלי שטיח אדום וכפיים על התמונות היפות (במיוחד על החתול)
אבל נראה לי שהתבלבלת בפורום, כאן תקבלי תגובות מתאימות ואולי גם תשואות רמות.
בהצלחה!

esf

משתמש רשום
בכלל לא טעיתי בפורום, אני מעצבת גרפית וכן עוסקת בצילום וסבורה שגם בצילום טמון עיצוב עמוק!!!!!!!!!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אוקיי, לי אין בעיה עם זה, אדרבא...מאוד נהניתי מהתמונות שלך, אבל הצעתי מה שהצעתי
רק כדי שתוכלי לקבל תגובות וחו"ד ממקצוענים בתחום הצילום.

ayala

משתמש מקצוען
ברוכה הבאה!!
שטיח אדום לא נראה לי שיש לי כרגע, עוד לא הוצאנו את השטיחים לחורף :)
את צודקת בהחלט שגרפיקה- הכל קשור להכל. צילום, ציור, עיצוב, מוזיקה הכל היינו הך. הכל נובע מנפשו השוקקת של האומן..
אבל סה"כ בפרוג חילקו את התחומים שיהיה יותר נוח, ודוקא יש הרבה גרפיקאים שמבקרים גם בפורום צילום וכן בפורום ציור. בהצלחה רבה לך!!

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בכלליות תמונות יפות, בנוסף לעצות המועילות שהציעו לך לאה ואילה, הייתי מציעה לך לא לעלות הרבה תמונות בבת אחת, אחרת לא יוכלו להתיחס אליהם כראוי.
ברוכה הבאה ובהצלחה!! (זה השטיח האדום):)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ברוכה הבאה לפרוג.
תמונות מוצלחות מאוד!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ברוכה הבאה לפרוג.
תמונות מוצלחות מאוד!

ברוכה הבאה

משתמש חדש
ברוכה הבאה! (רק אל תגנבי לי את הניק...)

מבחינת הקומפוזיציה והתפיסה התמונות מאד יפות, אם כי התאורה שלהן לא כ"כ טובה, לדעתי: ה-WB של תמונות הרכבת אינו נכון, ותמונות הסוכר לא זכו לחשיפה מספקת, גם החתלתול החמוד יצא מעט כהה.
את רוב הבעיות הללו תוכלי לתקן בקלות בפוטושופ.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה