עוגות/עוגיות מה עושים עם שאריות של עוגת שוקולד מפושלת ???

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אמרה לי פעם מישהי חכמה- חבל לבזבז חומרים על כדורי שוקולד עם עוגה מפושלת, כי אח"כ תצטרכי לזרוק
את העוגה המפושלת ביחד עם החומרים החדשים.... שימי ביסקויטים ודי.
אני אימצתי את השיטה הזאת...
פעם עשיתי כוסיות כמו שהציעו כאן- לא הלך אצלינו, אבל אם אוהבים אצלכם כוסיות מוס אז לכי על זה!

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מרה לי פעם מישהי חכמה- חבל לבזבז חומרים על כדורי שוקולד עם עוגה מפושלת, כי אח"כ תצטרכי לזרוק
את העוגה המפושלת ביחד עם החומרים החדשים.... שימי ביסקויטים ודי.
אני אימצתי את השיטה הזאת...
פעם עשיתי כוסיות כמו שהציעו כאן- לא הלך אצלינו, אבל אם אוהבים אצלכם כוסיות מוס אז לכי על זה!
אצלנו מסתובבת הבדיחה שאומרת שמדעים גילו שאפשר לעשות כדורי שוקולד גם עם ביסקויטים טריים...
אנחנו עושים תמיד כדורי שוקולד עם עוגות עוגיות וכד' ישנות.
ואת יכולה לשלב, כדורי שוקולד בכוסות עם קצפת מעל.
בתאבון.

אריאלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קייק פופס

ארמון חול

משתמש פעיל
מה עושים עם שאריות של כדורי שוקולד מפושלים?
אני לא מעזה לעשות מזה מילוי לעוגת שמרים, כי את הכדורי שוקולד עצמם, הכנתי מעוגה שהתפשלה.....

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
Chocolate-Trifle-6.jpg

אריאלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אליש 10

משתמש פעיל
@qa123 תלוי-למה העוגה מפושלת?
טעם לא טעים?
מרקם לא טוב?
יבשה מדי?

אחרי שנדע-נוכל לנסות לעזור:)
בדיוקקק!!!
אם העוגה נשרפה, רוב הסיכויים שלא יהיה אפשר לשפץ את טעמה,
אך אם היא לא עלתה מספיק, דחוסה או שזה שאריות וכד', אז למה לא, מה כבר יכול להיות עם זה,
אפשר להכין מזה המון המון דברים
כדורי שוקולד, תחתית למוס, וכד'

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לפורר את העוגה
לבשל שוקולד מריר וחמאת בוטנים
כשנמס לערבב הכל וליצור כדורי שוקולד
יאמי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה