בקשה מה עושים עם עלי אקספרס? מוציאים אותי מדעתי!

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזמנתי 2 טבעות לבת מצווה- וביקשתי בצורה מאד מאד ברורה שעל כל טבעת יחרטו שם אחר.
בפועל החכמי חלם האלה חרטו על כל טבעת את שתי השמות יחד!!
כבר כמה חודשים אני מנסה להסביר להם מה קרה אבל כנראה שצריך מוח של יהודי בשביל להבין כזה דבר פשוט.
הם מורחים אותי שוב ושוב, מבלבלים לי את השכל, בקיצור- הם לא מוציאים הזמנה חדשה.
מה עושים?? פשוט גניבה לאור יום!

אשמח לכל מידע!

דבורה חזקיה

משתמש מקצוען
לא יודעת אם ההמלצה שלי תעזור לך
אבל אני אישית כשקניתי עטים ממותגים לעסק,
עברתי בין המוכרים- שלחתי מה שרציתי וביקשתי הדמיה.
יש לצין שרוה המוכרים לא עברו בבחינה - הם באמת לא חכמים גדולים

YNG

משתמש צעיר
היית אמורה לבצע שתי הזמנות נפרדות
על כל אחד לציין שם אחר,

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכון. אבל זה כבר קרה- הם לא מחויבים לתת לי שירות מחודש?

חייים125

משתמש פעיל
ב"ה
בגדול אין מה לעשות אם כבר אחרי הזמן של הסכסוך

אגב אני כל פעם לוקח בחשבון רווח מול הפסד
אם יש מוצר בארץ בהפרש לא מידי גבוה אני פשוט יקנה כאן ולא יזמין באלי אקספרס בדיוק מהסיבה הנ"ל.

אם הזמנתם שם כנראה זה בגלל המחיר הזול, עם כל הצער הרב לפעמים גם מפסידים

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה