עיצוב מה עושים עם אמבטיות בלי כיורים????

nc

משתמש סופר מקצוען
מה מפריע לילדים לצחצח בחדר?
הכיור גדול? יש מעליו מראה? כל הבעיה היא ארון אכסון?

מעוצב

משתמש פעיל
מה מפריע לילדים לצחצח בחדר?
הכיור גדול? יש מעליו מראה? כל הבעיה היא ארון אכסון?
זהו
שהכיור בחדר ממש לא גדול ולא נח
וחוץ מזה הם לא אוהבים שהקטנים מתחילים להתערב להם ושאול אותם שאלות או סתם כך נעמדים לראות את צחצוח השיניים
זה לא נעים
אני ממש מזדהה.

אספקה טכנית

משתמש צעיר
יש פתרון באופן כללי למתכננים מראש
דלת הזזה לתוך כיס בעובי הקיר
קצת יקר אבל שווה

nc

משתמש סופר מקצוען
זהו
שהכיור בחדר ממש לא גדול ולא נח
וחוץ מזה הם לא אוהבים שהקטנים מתחילים להתערב להם ושאול אותם שאלות או סתם כך נעמדים לראות את צחצוח השיניים
זה לא נעים
אני ממש מזדהה.
אז נראה לי שלפני שמשנים עיצוב אחרי השיפוץ, כדאי לחשוב איך להשמיש את הקיים.
יש ארונות שהכיור מובנה בפנים.
אם הוא רחב ונח לשימוש, כשהדלתות פתוחות,מי שמשתמש בכיור לא חשוף לכל מי שנמצא בחדר (מהצדדים דלתות הארון ועם הגב למי שמאחורה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה