דרוש מידע מה עושים??? סכום גדול....

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אולי הוא חושב שאם הוא לא יחזיר הבנק יוציא מכיסו..
נסי לדבר אתו ישירות ולהסביר לו את המצב.

בנוסף, כתבי בחיפוש של המייל שלך את פרטי החשבון שלו- יש סיכוי טוב שתעלי על הסיבה למה הוא ברשימת המוטבים שלך ותפעילי עוד מנופי לחץ..

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוך ה'
קיבלתי את המספר טלפון שלו!!
דווקא טלפון כשר \
פנו אליו מהבנק והוא לא בדיוק מעונין להחזיר את הכסף
איך אני פונה אליו בצורה חכמה?
אפשר לשאול איך הגעתם אליו?
לפני שנתיים אח שלי עשה העברה בטעות על 4 אלף ואין לו מושג למי,עכשיו לא יעזור אבל לדעת להבא..

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
אפשר לבדוק מי הרב שלו, מי הקהילה המשפיעה עליו...
אם זה לא יעזור אולי באישור רב איזה פרסומת לא נעימה או איום על זה... או איזה בריון:devilish::alien::devilish:...
אני לא מבין הוא לא יהודי יר"ש אם יש לו טלפון כשר?:(:(
כרגע יש לי רק מספר טלפון....

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
בנוסף, כתבי בחיפוש של המייל שלך את פרטי החשבון שלו- יש סיכוי טוב שתעלי על הסיבה למה הוא ברשימת המוטבים שלך ותפעילי עוד מנופי לחץ..
חיפשתי המון בכל דרך אפשרית - נאדה

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה העניין
שאני רוצה לפנות אליו חכם כבר בשיחת טלפון הראשונה
איך אני מתחילה איתו?

לכאורה דבר ראשון תוכיחי לו נאמנות.
שאת לא 'עובדת' עליו.

נראה לי כל אחד היה אומר לא - בין אם טלפון כשר ובין אם לא.
ברמת העיקרון כל מספר אנונימי שמתקשר ומבקש כסף / בנק/ פרטי אשראי וכו' - הוא חשוד וצריך בדיקה מעמיקה.
יש היום כ"כ הרבה זיופים בענייני כספים וכו'.

צריך לדעת יותר פרטים, מה קרה, מה הסיפור, למה ואיך...

בהצלחה.

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
את לא צריכה למסור לו כלום,
תסריט שיחה אפשרי..

"שלום, אני מדברת עם הרב... ??

הפנו אותי אליך, יש לי בעיה.
עשיתי הזמנה של.... שילמתי לו בהעברה סכום של ... ש"ח
הבעיה היא שמספר החשבון שלך - בסניף מאה שערים היה רשום אצלי, ובטעות העברתי את הסכום הזה לך.
אתה יכול לבדוק רגע בחשבון שלך אם אתה רואה את הפעולה?"
אתה רואה זיכוי בסכום כך וכך בתאריך כזה וכזה?

(ותישארי על הקו, בין אם הוא אמר אני אבדוק ובין אם הוא בודק, תמשיכי את השיחה... )

העניין הוא שהוא דורש תשלום, כמובן.
ובבנק לא מוכנים בשום אופן לתקן את זה
רק אם אתה תעשה העברה חוזרת אלי,
יש מצב לעשות את זה עכשיו?
הוא פשוט עצבני ולוחץ עלי..

(אם הוא באמצע משהו, לא יכול, לא יודע..אז תשאלי אם אפשר לחזור ב3 או ב9 וכו'. כי זה ממש ממש לחוץ.. תני לו הרגשה שהוצל"פ דופקים לך בדלת...)

שיהיה בהצלחה, תעדכני.

3524

משתמש סופר מקצוען
להדגיש, צריך קודם השיחה להיכנס לראש שלו, לנסות לחשוב איך היינו מגיבים אם היינו מקבלים שיחת טלפון מוזרה ממישהי לא מוכרת, שיחה שקשורה לחשבון הבנק שלנו ולכ-ס-ף. לא היינו מחפשים להתחמק? לא היינו חושדים שנוכלים על הקו? לא חכם להתקשר אליו לפני שמנסים להרגיש איך הוא אמור להרגיש כששומע שרוצים ממנו כסף.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסו לברר לאן הוא משתייך
ואז לפנות דרך גורם מתוך הקהילה
כך שיהיה יותר קל לבנות אמון

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
הטעויות הללו קורות יותר מידי הרבה פעמים
הצעה שלי: לפנות לבנק ולמנוע את האפשרות הזאת של לקחת מההיסטוריה. קצת מאמץ כל פעם. חסכון גדול בעגמ"נ.

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

חביבונת

משתמש מקצוען
ברוך ה'
קיבלתי את המספר טלפון שלו!!
דווקא טלפון כשר \
פנו אליו מהבנק והוא לא בדיוק מעונין להחזיר את הכסף
איך אני פונה אליו בצורה חכמה?
זה שהוא לא מעוניין להחזיר דרך הבנק ממש לא מחייב שאם תדברי איתו הוא לא ישמח להחזיר
תנסי לדמיין גם את שמתקשרים אליך מהבנק ואומרים לך שנכנס לך בטעות 40K שקל והם רוצים את זה חזרה. מאמינה שהיה לך יותר הגיוני להחליט שד' שלח לך את הכסף בדיוק כשהיית צריכה והבנק סתם רוצה לשדוד אותך...
נשמע בדיוק סיפור קלאסי של ר' מיילך בידרמן...
אבל אם יפנה אדם ויספר בפשטות שהוא עשה טעות, והכסף נצרך גם לך, ודאי שאם יש לו אפי' טיפת הגינות הוא יחזיר בשמחה (או שלא בשמחה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה