מידע שימושי מה עושים בכדי שלא יפול עגיל זהב לתינוקת?

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
למה את קונה זהב?
יש גולדפילד איכותיים.
אישית קונה בבייבי קוטיק באשדוד יש לה סחורה מעולה. נע בין 80 ל120 ש"ח. (יש לה גם זה ב למי שמתעקשת).
יש לך אולי מספר טלפון או איזשהו דרך ליצירת קשר עם החנות הזאת באשדוד?

פשוש

משתמש מקצוען
אחרי שנאבדו לנו כמה זוגות עגילים. קניתי לבנות שלי בגילאי 5,2 עגילי חישוק. ובאנו אל המנוחה ואל הנחלה...
מחזקים את הסגירה מאחורה. וזהו.
גם ראיתי שזה עושה פחות פצעים בחור בגלל שאין משהו צמוד לאוזן כמו בעגיל בורג.
גם לבת שלי אפשרי לשים רק עגיל חישוק, כי העגילים האחרים דוקרים אותה מאחור (יש לה כנראה אוזניים צמודות לגוף... כי לגדולה שלי זה לא היה.)
אבל הבעיה היא שזה כל הזמן נופל! (אמנם זה עגילים ב30-40 ש"ח... אבל בכל אופן... זה מטרטר...)
כתבת שאת מחזקת לבת שלך את העגיל. למה התכוונת?

מישהי אמרה לי שהיא שמה דבק 3 שניות וכך זה לא נופל, ואם רוצים להוציא זה לא קשה... אבל אני מפחדתתתת
מישהי התנסתה בזה?

חחח

משתמש סופר מקצוען
גם לבת שלי אפשרי לשים רק עגיל חישוק, כי העגילים האחרים דוקרים אותה מאחור (יש לה כנראה אוזניים צמודות לגוף... כי לגדולה שלי זה לא היה.)
אבל הבעיה היא שזה כל הזמן נופל! (אמנם זה עגילים ב30-40 ש"ח... אבל בכל אופן... זה מטרטר...)

מישהי אמרה לי שהיא שמה דבק 3 שניות וכך זה לא נופל, ואם רוצים להוציא זה לא קשה... אבל אני מפחדתתתת
מישהי התנסתה בזה?
בלתק
ממליצה על עגילי פטנט
המוכרת סוגרת עם פלייר, ופותחת שוב עם פלייר כשתהיי מעוניינת

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

עם צבט, מחזקים את הסגירה מאחור.
לא נפל כבר 5 שנים.
אתמול הורדתי לה בגלל בית הספר, והיה ממש קשה, רק עם צבט הצלחתי לפתוח בחזרה.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מישהי התנסתה בזה?
אני שמה לק של ציפורניים על הסוגר
צריך לחזור על זה כל תקופה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה