מידע שימושי מה עושים בכדי שלא יפול עגיל זהב לתינוקת?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

זלזל

משתמש פעיל
אם יש מקום אז סוגר נוסף מסיליקון
אם אין אבל יש טיפה אז עם פלייר מעקמים טיפה
אין
זה סוגר כיפה מזהב
\המוכרת המליצה לשים קצת דבק בתור הסוגר

אותי זה מלחיץ...
ולא להוריד שנה את העגיל
עכשיו אני ם קוראת על מלא בעיות שהעגילים עושות בגיל הזה...
דיי זה באמת זה נורא?

LO

משתמש פעיל
כשהילדה תגדל קצת - הכי טוב לקנות עגילי חישוק והמוכרת סוגרת עם צבת בעדינות, זה מחזיק מצויין לאורך זמן גם אצל התינוקות שמאבדות עגילים כל יומיים...

LO

משתמש פעיל
אני עשיתי לתינוקת בת שנה וחודשיים, חיפשתי בחנויות את העגיל עם החישוק הכי קטן שיש, זה היה ממש מתוק אבל לדעתי יש משהו בעגילים צמודות שהן יותר מתוקות לתינוקות. שמעתי על מישהי שקנתה חישוק לתינוקת בת 7 חודשים, אם כל הזמן נאבדות עגילים ואין ברירה - כנראה שאפשר גם בגיל הזה.

זלזל

משתמש פעיל
תכלס
השקעתי בעגילי זהב ב280 ש"ח
מה עושים?
והאם זה זה מפחיד? אינפקציה? דלקות וכו וכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה