דרוש מידע מה עושים אם נשבר לי הפקק של הבושם?

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קניתי לא מזמן בושם חדש (אולימפיה למי שמכירה)
בקושי השתמשתי בו והוא נפל והפקק שלו נשבר
ומאז הוא פשוט לא בשימוש:(
למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות?

דרך חדשה

משתמש מקצוען
יש בסטוקים בקבוקון קטן למילוי בושם
אולי תקני 1-2 כאלו ותעבירי לשם את הבושם.
%D7%91%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%95%D7%A9%D7%9D-%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%AA.jpg

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני לא מצליחה לפתוח את הפקק של הבושם השבור.
הוא סגור מאד מאד חזק.
איך אפשר לפתוח?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אולי תצלמי את הבושם?.

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

הלוואי חופש:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תנסי אולי לפנות לחנות שמוכרת בשמים פעם מישהי בחנות בשמים אמרה לי שהיא יודעת לשבור את הפקק אבל שאין אפשרות אחכ לשימוש חוזר בבקבוק כי הפקק נשאר פתוח והחומר מתנדף...

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תנסי אולי לפנות לחנות שמוכרת בשמים פעם מישהי בחנות בשמים אמרה לי שהיא יודעת לשבור את הפקק אבל שאין אפשרות אחכ לשימוש חוזר בבקבוק כי הפקק נשאר פתוח והחומר מתנדף...
אז אני יעשה אתזה בבית
רק איך?

הלוואי חופש:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
היא אמרה לי שהיא שוברת את הפקק לתוך הבקבוק, אין לי מושג איך, אולי תנסי...

חיימשלי

משתמש פעיל
אולי זה ישמע מוזר, אבל תנסי לפתוח את זה עם פלייר
פעם ניסיתי לפתוח משהו שלא נפתח בשום אופן, עד שברגע של יאוש לקחתי פלייר וזה נפתח בשניה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה