דרוש מידע מה עדיף תדיראן אלפא אינוורטר או סופריים רגיל?

ohadi

משתמש רשום
לאינוורטר כמה יתרונות: הוא לא מייבש בחורף כמו מזגנים רגילים, הוא חסכוני יותר בחשמל וגם הרבה יותר שקט.אם את גרה באזור בו הטמפ' צונחות קרוב ל-0 בחורף - לא נראה לי שיש לך ברירה. מזגן רגיל לא יודע להתמודד עם קור כזה ופשוט קופא ככה שתדיראן אלפא אינוורטר זאת אחלה אופציה במקרה הזה.

לאה 655

משתמש פעיל
לאינוורטר כמה יתרונות: הוא לא מייבש בחורף כמו מזגנים רגילים, הוא חסכוני יותר בחשמל וגם הרבה יותר שקט.אם את גרה באזור בו הטמפ' צונחות קרוב ל-0 בחורף - לא נראה לי שיש לך ברירה. מזגן רגיל לא יודע להתמודד עם קור כזה ופשוט קופא ככה שתדיראן אלפא אינוורטר זאת אחלה אופציה במקרה הזה.
לא הטמפרטורה אצלינו לא צונחת ל0
אבל זה משמועתי בחשמל?
ובמחיר של סופריים רגיל אני מקבלת אלפא אינוורטר מה יש בזה יותר?

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אבל זה משמועתי בחשמל?
החיסכון בחשמל הוא משמעותי מאד מאד.
אני מדליק מזגן תדיראן אינוורטר 2 כ"ס בסלון בקיץ בערך עשר שעות ביממה, ואחר בדיקה שערכתי זה עולה בערך מאתיים שקל פחות לכל חשבון חשמל של חודשיים !!!

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מלבד המיזוג הנעים והשקט והחימום המעולה ממש.
מומלץ בחום.
רק לא אלקטרה בשום אופן, זה גרוע מאד עם האינוורטר, תעשו חיפוש קצת באשכולות כאן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה