דרוש מידע מה עדיף מבחינת צניעות, שיט בהרצליה או באשדוד?

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בלי להשוות
אשדוד עדיף בהרבה
הרצליה לא פשוט מבחינת צניעות

נאמנה למקור

משתמש צעיר
הייתי שם ביום שישי האחרון ולא היה נקי........
חכמה לקחת מקום שמפוצץ באנשים ולומר שהוא לא נקי...
בתור אשדודית שמעדיפה ללכת למרינה לא בבין הזמנים- יכולה להעיד שהמקום יחסית ממש נקי
אמרו שגם אשדוד היא לא עיר נקיה 🙄
כל מי שאומר את זה על סמך זה שהוא היה בבין הזמנים באשדוד או לקח דירה- צודק בהחלט!!
קצת תרבות לא לזרוק ממתק על הרצפה ברחוב, באמת...
איך אתם מסבירים את זה שהעיר בד"כ יפה ונקיה אבל בבין הזמנים הרחוב מלא ממתקים ועטיפות??
(אגב, גם אז זה נראה יותר טוב מ30 מקומות אחרים בארץ...)

זה משגע אותי...

blue eagle

משתמש מקצוען
בתור אשדודית שמעדיפה ללכת למרינה לא בבין הזמנים- יכולה להעיד שהמקום יחסית ממש נקי
כל מי שאומר את זה על סמך זה שהוא היה בבין הזמנים באשדוד או לקח דירה- צודק בהחלט!!
איך אתם מסבירים את זה שהעיר בד"כ יפה ונקיה אבל בבין הזמנים הרחוב מלא ממתקים ועטיפות??

זה משגע אותי...
נקי מליכלוכים או פריצות? :rolleyes:
נראה לי שכיוונו פה לפריצות!

פפרר

משתמש מקצוען

זה משגע אותי...
נראה לי הוא התכוון לא נקי מבחינה רוחנית
שזה נושא האשכול

עוף דורס

משתמש פעיל
אני לא אשדודי ואני מגיע מירושלים לאשדוד כי אני חושב שזה המקום הכי טוב
וטיפ קטן שאני עושה הרבה פעמים אני לוקח תור ואני שואל אותו כמה זמן זה לוקח ועם הוא אומר לי הרבה זמן אני אומר לו שיתקשר עלי 10 דקות לפני ואני הולך לים

דסי2

משתמש צעיר
מישהו אמר לי שהיו שם והיה תור רק לעוד חמש שעות- בשעה חמש אחה"צ היה תור לעשר...
והתייאשו.
מנסה לחשוב מה לעשות כדי שלא יקרה לי...

מיט ארוהיגקייט

משתמש מקצוען
יש מידע מה מומלץ?
בגדול אני הייתי הולך על אורקה אבל היות ועכשיו איביזה אקסטרים היחיד שהסכים לשמור לי תור לשעה 11 בבוקר אז אני הולך עליו ומקווה לטוב
אגב יש משהו שייט מעל הגלים נראה לי שזה שייך לשייט אשדוד שהם גם ממש טובים

נאמנה למקור

משתמש צעיר
חייב חייב להזמין תור לפני,
לא להסתמך על אולי יבטלו תור..
בזה איביזה טובים, בד"כ שומרים תורות

מיט ארוהיגקייט

משתמש מקצוען
בגדול אני הייתי הולך על אורקה אבל היות ועכשיו איביזה אקסטרים היחיד שהסכים לשמור לי תור לשעה 11 בבוקר אז אני הולך עליו ומקווה לטוב
אגב יש משהו שייט מעל הגלים נראה לי שזה שייך לשייט אשדוד שהם גם ממש טובים
הייתי היום באיביזה חייב להגיד שהתאכזבתי הבאתי לשם קבוצה סגרתי מראש על 11 רק אנחנו על הסירה והעלה אותנו רק באחד עשרה וחצי וגם מאז צירףלנו אנשים לסירה היינו פחות מ-20 דקות על הסירה שירות זוועה יצאנו יבשים מבננות הנהג התעצבן על אחד מהקבוצה ואיים עליו שנצא באמבולנס וכן שייתן לנו גרזן בראש כשנגמר השייט קילל אותנו וכמעט הפיל למים אחד מהקבוצה שענה לו [ניסה לדחוף אותו ]
פשוט זוועה מניסיון אישי שווה לחכות שעתיים לאורקה ולא ללכת על איביזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה